Atšvaitai 

Prekių kiekis: 21

Atšvaitai, ne paslaptis, yra tai, ką tamsoje privalo turėti kiekvienas pėsčiasis, kaip vieną iš saugumą užtikrinančių daiktų. Svarstydami, kokį atšvaitą rinktis, įvertinkite, ar norite jį segėti ant rankos ar ant kojos, o gal pakabinti? Kalbant apie vaikus, tai atšvaitai pakabukai būtų praktiškesnis pasirinkimas, nes juostiniai lengviau pametami, vaikai gali užmiršti atšvaitą ant rankos užsidėti. O dar geresnis variantas – kelių tipų atšvaitų kombinacija. Taigi, jei vaikams ar sau ieškote atšvaitų, siūlome pasižvalgyti „Dolovijos“ pasiūlymų įvairovėje.

Atšvaitai mūsų asortimente

· Turime kelių tipų atšvaitus: juostelė, pakabukas. Juostiniai atšvaitai yra 30 cm ilgio, paprastai dedami ant rankos. Juostinis atšvaitas tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Tiesa, nešiojant tokį visada tikslinga įsitikinti, ar jo nedengia drabužiai, ar atšvaitas, apšviestas šviesos šaltinio, yra matomas. Atšvaitai pakabukai yra vizualiai patrauklūs, jų dizaino sprendimų spektras malonus akiai.
· Plati spalvų gama. Koks atšvaitas pakabukas reikalingas Jums: raudonas, žalias, mėlynas, geltonas ar kt.?
· Pakabinami atšvaitai yra kieti ir minkšti.
· Vaikiški atšvaitai pakabukai labai spalvingi, dailūs ir žaismingi, todėl vaikui tokį segėti prie drabužių, kuprinės bus smagu, o atšvaitas-pakabukas atliks esminę savo funkciją.
· Turime iš plastiko pagamintus atšvaitus, prisegamus grandinėle. Jie yra įvairių spalvų, patvarūs, atsparūs aplinkos poveikiui.
· Minkšti su segtuku prisegami atšvaitai yra smagių formų, tad toks atšvaitas žaisliukas bus noriai nešiojamas įvairaus amžiaus vaikų.

Atšvaitai internetu

Svarstote, kur pirkti kokybiškus atšvaitus vaikams ar suaugusiems? O mes siūlome ilgai nedvejoti ir pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje. Rinkitės plačiame asortimente, apmokėkite už pirkinius, o mes pasirūpinsime operatyviu ir sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu.

Kur įsigyti atšvaitų vaikams ir suaugusiems?

Atšvaitai privalomi visiems pėstiesiems: vaikams, moterims, vyrams. Jei kaip tik ieškote naujo atšvaito sau, visai šeimai ar dar didesniam žmonių skaičiui, siūlome rinktis „Dolovijos“ parduotuvėje. Mus rasite Vilniuje. Siūlome puikų pasirinkimą, gaminius konkurencinga kaina, dėmesingą aptarnavimą, galimybę mokėti dar pigiau bei pagalbą renkantis. Atšvaitai rankinėms, kuprinėms, raktams, ant rankos, ant drabužių ir kt.

Be atšvaitų, mūsų asortimente rinksitės ir kitas kokybiškas mokyklines prekes, reikmenis biurui.