Plastilinas 

Prekių kiekis: 48

Plastilinas – labai populiari priemonė mokykloms, darželiams, būreliams. Plastilinas leidžia vaikams kurti, lipdyti, lavinti savo fantaziją, kūrybiškumą, realizuoti idėjas, lavina smulkiąją motoriką. Jei ieškote kokybiško plastilino savo vaikams, rinkitės mūsų asortimente. Tiesa, čia Jūsų laukia ne tik kokybiškas spalvotas plastilinas, bet ir kitos mokyklinės prekės.

Plastilinas mūsų asortimente

· Nors turime ir vienspalvio plastilino, tačiau didžiąją asortimento dalį sudaro plastilino rinkiniai. Pastarieji skiriasi plastilino kiekiu ir spalvomis. Turime 4, 6, 8, 10, 12 ar kito skaičiaus spalvų. Koks rinkinys reikalingas Jums? Vaikai rinkinukuose ras populiariausias spalvas – raudoną, žalią, mėlyną, geltoną, juodą, baltą, o taip pat ir papildomas, pavyzdžiui, violetinę, rožinę, oranžinę ir kt.
· Visas mūsų pasiūloje esantis spalvotas plastilinas yra kokybiškas, minkštas ir lengvai minkomas, lipdomas. Puikiai tinka dekoravimui, lipdymui, įvairių darbelių gamybai.
· Tėveliai ir pedagogai ypač įvertins tai, kad mūsų asortimente esantis plastilinas netepa rankų – vaikai galės nevaržomai mėgautis kūrybos malonumais ir neišsitepti rankyčių!
· Didelis mūsų gaminių privalumas yra tas, kad plastilinas neutralaus kvapo.
· Visos spalvos gražios, ryškios, traukiančios akį, todėl pagaminti lipdiniai, dekoracijos ir kiti vaikų darbeliai atrodys įstabiai.
· Vaikams labai patiks šilkinis, lengvai kietėjantis plastilinas, kurio maloni tekstūra sužavės mažuosius ir jau ūgtelėjusius kūrėjus. Iš šio plastilino vaikai galės nulipdyti žaisliukus, įvairius ornamentus darbeliams, aksesuarus, ypač vaikams patinka iš jo pasigaminti šokinėjančius kamuoliukus. Šis šilkinis plastilinas ore lėtai kietėja, tačiau nereikia nusiminti, kai sumodeliuoti daiktai taps kieti – sudrėkinkite juos vandeniu ir vėl modeliuokite!
· Tamsoje šviečiantis spalvotas plastilinas – dar įspūdingesniems vaikų sumanymams!
· Turime ir plastilino, pagaminto vaško pagrindu. Jis tiks ne tik lipdyti, modeliuoti, bet ir piešti. Kaip? Jis itin minkštas ir tąsus, bet prie rankų nelimpa, o tempiant jį per popieriaus lapą puikiausiai galima piešti! Vaikams tai labai patinka, suteikia dar daugiau galimybių kūrybai. Vaško pagrindu pagamintas plastilinas orientuotas į vyresnius vaikus – ikimokyklinukus ir mokyklinio amžiaus.
· Vaikiškas plastilinas atitinka CE reikalavimus.
· Asortimente yra ir plastilinui skirtos lentelės, tai pat rinkiniai, susidedantys iš lentelių ir lipdymui, plastilino pjaustymui skirtų įrankių.

Plastilinas internetu

Norite įsigyti plastilino vaikams greitai ir patogiai neišeidami iš namų? Domina daug spalvų turintis rinkinys? Tuomet Jums labai patiks pirkti internetu – rinkitės mūsų el. parduotuvėje, o mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu nurodytu adresu. Patogu ir greita.

Kur įsigyti gero plastilino?

Ieškote, kur pirkti kokybišką, lengvai minkomą, nemalonaus kvapo neturintį plastiliną gera kaina? Atsakome – „Dolovijos“ parduotuvėje! Mus rasite Vilniuje. Atvykite, apžiūrėkite visą asortimentą, jei kils klausimų, patarsime ir padėsime pasirinkti.

„Dolovijos“ pasiūloje yra ne tik vaikiškas, spalvotas plastilinas, bet ir kitos dailei, darbeliams, kūrybai skirtos bei mokyklinės prekės.