Sąvaržėlės 

Prekių kiekis: 9

Sąvaržėlės nuo seno naudojamos popieriui susegti ir net šiais, technologijų laikais, jos vis dar neužleidžia savo pozicijų ir yra viena populiariausių priemonių, kai reikia susegti dokumentus ar kitos paskirties popieriaus lapus. Jos paklausios įvairiose ugdymo įstaigose, biuruose, viešosiose institucijose, dažnai naudojamos ir namuose. Tai nebrangi, bet naudinga kanceliarinė priemonė, padedanti klasifikuoti dokumentus, rūšiuoti įvairius popieriaus lapus pagal jų turinį ar kitus kriterijus ir tiesiog palaikyti tvarką. Ieškote gerų sąvaržėlių? Rinkitės mūsų pasiūloje!

Sąvaržėlės mūsų asortimente

· Turime kelių dydžių sąvaržėles. Bene populiariausias – 28 mm, taip pat kiek didesnės – 31 ar 33 mm ir didelės – 50 mm. Įvertinkite, kiek ir kokių popieriaus lapų segsite, po kelis lapus norite susegti – tai padės nuspręsti, kokio dydžio sąvaržėlės bus geriausias pasirinkimas Jums.
· Mūsų asortimente yra vienspalvės ir spalvotos sąvaržėlės popieriui. Metalinės natūralios spalvos sąvaržėlės tiks kasdieniam naudojimui biure, mokykloje, darželyje ir pan. Spalvotos atrodo labai dailiai, žaismingai. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jos tinkamesnės ugdymo įstaigoms, visgi dažnai pasirenkamos ir biurams – skirtingos spalvos leidžia sistemingai klasifikuoti susegtus popieriaus lapus pagal sąvaržėlių spalvą, pagal tai atskirti, kokie dokumentai yra susegti ir pan.
· Paprastų sąvaržėlių pakuotėse yra po 100 vnt., o spalvotų – 500 vnt.
· Siūlome įprastos formos ir trikampes sąvaržėles.
· Visos mūsų asortimente esančios sąvaržėlės yra patvarios ir kokybiškos, puikiai atliekančios savo funkciją.


Sąvaržėlės internetu

Biurui, mokyklai, kitai ugdymo ar kitos paskirties įstaigai reikalingos geros sąvaržėlės? Ieškote, kur tokias pirkti konkurencinga kaina? Regis, pirkinys smulkus, bet perkant didelį kiekį verta ieškoti geriausios kainos ir sutaupyti – juk mokėti pigiau visada malonu. Pirkite internetu – rinktis prekes mūsų el. parduotuvėje labai paprasta ir greita.

Kur įsigyti gerų sąvaržėlių?

Svarstote, kur pirkti geras sąvaržėles? Norite įprastų ar spalvingų? Aktualūs skirtingi dydžiai? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijos“ kanceliarinių prekių parduotuvėje, kurią rasite Vilniuje. Čia išsirinksite geriausiai Jūsų reikalavimus atitinkančias sąvaržėles. Siūlome didelį asortimentą, prekes patrauklia kaina, dėmesingą aptarnavimą ir pagalbą renkantis tai, kas reikalingiausia ir tinkamiausia Jums.