Pergamentinis popierius 

Prekių kiekis: 3

Jums reikalingas aukštos kokybės pergamentinis popierius? Kviečiame rinktis iš „Dolovijos“ asortimento. Kiekvienam siūlome aukštą kokybę, puikų pasirinkimą, patrauklias kainas ir patogų pirkimo procesą.

Kur naudojamas pergamentinis popierius?

Pergamentinis popierius pagamintas iš celiuliozės. Jis yra nekenksmingas ir puikiai tinkantis sąlyčiui su maistu. Šis popierius nepralaidus riebalams bei vandeniui. Dėl medžiagų, kurios naudojamos jo gamybai, popierius gali būti perdirbamas, todėl patiks ekologijos šalininkams ir visiems, besirūpinantiems aplinka.
Bene populiariausias pergamentinis popierius yra maisto pramonėje – konditerijoje, į jį pakuojami maisto produktai, jis klojamas tarp kelių maisto produktų sluoksnių, taip pat pergamentinis popierius populiarus įklojimui į maisto produktų dėžės ir t.t. Popierius nelaidus riebalams ir vandeniui, todėl pakuojant riebalų turinčius produktus nekils rizika jiems prasisunkti. O atsparumas vandeniui užtikrina, kad į vidų nepateks drėgmė. Negana to, pergamentinis popierius sulaiko kvapus iš išorės, todėl į jį supakuotas maistas neprisigers kitų kvapų bei skonių, o puikiai išlaikys savo aromatą.
Į pergamentinį popierių galima supakuoti mėsą, žuvį, sviestą, varškę, kepinius ir bet kuriuos kitus maisto produktus: tiek šviežius, tiek šaldytus.

Pergamentinis popierius mūsų asortimente

  • Pasiūloje rinkitės rulonais parduodamą pergamentinį popierių – patvarų ir aukštos kokybės, puikiai tiksiantį maisto produktams pakuoti.
  • Pergamentinis popierius mūsų asortimente parduodamas skirtingų matmenų. Rulone gali būti 10, 20 metrų popieriaus – išsirinksite pagal savo poreikius. Gali skirtis ne tik ilgis, bet ir plotis – rinkitės 420, 625, 878 mm pločio rulonus.
  • Popierius yra baltas, matinis.
  • Jums siūlome kokybišką pergamentinį popierių patrauklia kaina – 10 metrų ilgio rulonas nekainuos nė penkių eurų! Kainos varijuoja diapazone maždaug nuo kiek daugiau kaip keturių eurų iki vos daugiau nei devynių.
  • Šioje prekių kategorijoje Jūsų dėmesio laukia ir A4 arba A3 formato bespalvės, permatomos kalkės, parduodamos po lapą.

Pergamentinis popierius internetu – greita, patogu ir gera kaina

Domina pergamentinis popierius maisto produktams pakuoti? Svarstote, kaip įsigyti jo puikios kokybės ir geriausia kaina, bet negaištant daug laiko? Siūlome pirkti internetu – tai bus labai lengvas, saugus ir operatyvus pirkimo procesas. Rinktis prekes mūsų el. parduotuvėje labai patogu, pirkdami čia galite visiškai savarankiškai planuoti pirkimo procesą, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinių pristatymu.

Kur įsigyti kokybiško pergamentinio popieriaus?

Jei ieškote, kur pirkti kokybišką, patvarų pergamentinį popierių, tai mūsų asortimentas Jums tikrai patiks. Užsukite į „Doloviją“ – esame įsikūrę Ševčenkos gatvėje, Vilniuje. Strateginiu požiūriu mūsų vieta labai patogi. Čia galėsite realiai apžiūrėti asortimentą ir išsirinkti Jums tinkamiausią produktą. Galbūt susigundysite įsigyti ir šį tą daugiau?


Pardavimo vietoje Jūsų laukia dėmesingas, profesionalus aptarnavimas. Jei nežinote, kokį pergamentinį popierių rinktis ar turite kitų klausimų apie šio popieriaus panaudojimą, suteiksime išsamios informacijos ir atsakysime į visus klausimus.