Įvairių rūšių klijai 

Prekių kiekis: 33

Kanceliarinių reikmenų gausoje garbinga vieta tenka klijams – jie naudojami mokyklose, darželiuose bei kitose ugdymo įstaigose, klijai reikalingi biuruose, gamyklose, namuose, rankdarbiams ir kt. Platus panaudojimo spektras suponuoja, jog ir pasiūla yra didelė. Patariame, kokius klijus rinktis pagal tai, kam jie reikalingi, ir siūlome apsilankyti „Dolovijos“ parduotuvėje, kur rasite labai platų įvairių klijų spektrą: pieštukiniai, skysti, lipalas, dekoratyviniai ir kt.

Kokius klijus rinktis?

· Popieriui klijuoti idealiai tiks pieštukiniai klijai. Jais taip pat puikiai suklijuosite ir kartoną, fotopopierių. Tokio tipo klijai naudojami biuruose, ugdymo įstaigose – darželinukai, mokiniai atlikdami įvairus darbelius, užduotis dažnai naudojasi būtent pieštukiniais klijais. Popieriui, kartonui tinka ir skysti. Tiesa, vaikams paprasčiau naudotis pieštukiniais.

· Dar vienas pasirinkimas – lipalas. Ši priemonė tiks ne tik popieriui ar kartonui klijuoti, bet puikiai sulipins ir audinį, porcelianą, stiklą, medį. Alternatyva, jei reikia klijuoti minėtas medžiagas, gali būti ir „Dolovijos“ asortimente esantys klijai tūboje, itin greitai džiūstantys.

· Jei reikalingas skrupulingai tikslus klijavimas, labai geras pasirinkimas bus klijai-juostelė.

· Nuotraukoms, plakatams ar kitokiai informacijai pritvirtinti tiks plastilino tipo montavimo guma, kurią galėsite panaudoti pakartotinai. Tobulai limpa prie popieriaus, plastiko, medžio, stiklo, metalo, porceliano ir kt.

· Rankdarbiams idealus pasirinkimas bus dekoratyviniai klijai, kuriais galėsite klijuoti popierių, audinį, stiklą, medį ar kitą paviršių. Vaikiški dekoratyviniai klijai leis vaikams atskleisti savo kūrybiškumą.

· Puikus variantas klijuoti įvairiems paviršiams bus ir karšti klijai – nepriekaištingas sukibimas garantuotas! Klijavimui karštų klijų pagrindu reikalingas klijų šautuvas ir klijų lazdelės. Tai vienas geriausių sprendimų kūrybiniams darbams, karšti klijai populiarūs floristikoje, taip pat naudojami sandarinimui, izoliacijai ir t.t.

Klijai mūsų asortimente

· Pieštukiniai klijai yra vieni populiariausių ir mūsų pasiūloje. Jie skiriasi kiekiu – turime 8, 15, 25, 35 g ir kt. Naudojantiems klijus rečiau siūlome įsigyti mažesnius, o tiems, kurie naudoja dažnai ir klijuoja daug, tikslinga pirkti didesnius. Esantys mūsų asortimente pieštukiniai klijai yra bekvapiai, sudėtyje neturi tirpiklių, tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Klijai neraukšlėja popieriaus paviršiaus.
· Plastilininiai ir skysti klijai. Šioje prekių kategorijoje turime: klijus-juosteles, skystus klijus, PVA klijus, klijus tūboje, plastilininius klijus.
· Dekoratyviniai klijai: blizgūs, 3D efekto. Labai plati spalvų gama: tamsiai žali, mėlyni, raudoni, rožiniai ir kt. Saugūs naudoti vaikams.
· Karšti klijai. Siūlome skirtingų dydžių karštų klijų pistoletus ir klijų lazdeles.

Klijai internetu

Pirkti internetu labai patogu, nes Jums nereikia gaišti laiko kelionei po parduotuves, nereikia stovėti eismo spūstyse. Pirkti el. parduotuvėje galite bet kuriuo paros metu, iš bet kurios vietos. Klijai internetu mūsų el. parduotuvėje – paprasta ir greita.

Kur įsigyti kokybiškų klijų?

Jei svarstote, kur pirkti kokybiškus klijus popieriui, audiniui, kartonui, stiklui, medžiui ar kitokiam paviršiui pigiau, užsukite pas mus – „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje padėsime Jums išsirinkti tinkamiausius gaminius labai gera kaina!