Teptukai,dažymo įrankiai 

Prekių kiekis: 35

Teptukai yra dailės (piešimo, tapybos), dekoravimo priemonės, be kurių ši meno rūšis neįsivaizduojama. Taip pat teptukai gali būti naudojami ir akrilui, PVA ar kitiems klijams. Platus panaudojimo spektras suponuoja šių kanceliarijos priemonių populiarumą. O plačius pasirinkimo kelius pirkėjams suteikia teptukų įvairovė. Jei norite mėgautis aukšta kokybe ir geriausia piešimo, tapymo patirtimi, teptukus rinkitės „Dolovijos“ prekių spektre.

Kokį teptuką rinktis?

Rinkdamiesi teptuką pirmiausia turite žinoti, kam jis bus skirtas, nes, pavyzdžiui, akvarelei, guašui, akriliniams dažams ar kitoms priemonės teptukai skiriasi.
Kitas aspektas – kokio numerio teptukas reikalingas. Numeris parodo teptuko dydį. O dar vienas dalykas – kokių šerelių teptuką rinktis. Rekomenduojame prioritetą teikti natūralaus plauko šereliams.

Teptukai mūsų asortimente

· Turime teptukų, skirtų piešti įvairiomis piešimo priemonėmis, pavyzdžiui, teptukai akvarelei, akriliniams dažams, guašui ar kt.
· Skirtingi dydžiai bei formos suteiks daug variacijų ir galimybių išsirinkti idealiai poreikius atitinkančius teptukus. Koks teptukas reikalingas Jums: plokščias ar apvalus, platus ar siauras, trumpu ar ilgesniu koteliu?
· Suaugusiems ir vaikams skirti teptukai.
· Mūsų asortimente teptukus galite pirkti po vieną arba įsigyti jų rinkinį. Rinkinys – patogus variantas darželinukams, mokiniams bei visiems, kam reikia skirtingų dydžių ir paskirčių teptukų.
· Platus teptukų numerių diapazonas (4, 6, 8, 10, 12 ir kt.).
· Pigūs, bet kokybiški vaikiški ar profesionalaus dailininko teptukai.
· Teptukų koteliai mediniai, tvirti ir atsparūs vandens ar kitam poveikiui iš aplinkos.

Teptukai internetu

Reikalingi teptukai tapybai, tačiau vis nerandate laiko nuvykti į parduotuvę? Pirkite iš namų, darbo ar kitos vietos Jums patogiausiu metu. Akvareliniai, guašo, dažų, klijų ar kiti teptukai internetu – mūsų el. parduotuvėje pirkti labai patogu ir paprasta, o svarbiausia – taupote brangų savo laiką.

Kur įsigyti kokybiškų teptukų piešimui?

Domitės, kur parduodami kokybiški, natūralūs, patvarūs teptukai piešimui? Galbūt domina akvarelės, o gal guašo, akrilo ar kt.? Kviečiame užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje ir išsirinkti priemones labai gera kaina. Siūlome platų asortimentą ir profesionalų aptarnavimą bei pagalbą besirenkantiems geriausius teptukus.