Balionai 

Prekių kiekis: 21

Balionai yra vienas iš dažniausių pasirinkimų švenčių dekoravimui. Plačias puošybos galimybes suteikia ir didelė balionų įvairovė: vienspalviai ir kelių spalvų, matiniai arba blizgūs, apvalūs ar kitokių formų, įvairių dydžių ir pan. Jūsų kriterijus atitinkančius rinkitės mūsų asortimente.

Balionai gimtadieniui ir kitoms šventėms

Balionus kaip dekoraciją rinkitės šventėms: gimtadieniui, ypatingam jubiliejui, vestuvėms, vestuvių metinėms, krikštynoms, mergvakariui, įmonių sukaktims ir t.t. Ypač balionai populiarūs įvairioms vaikų šventėms ir parduotuvių, maitinimo vietų bei kitų prekybos ar paslaugų teikimo vietų atidarymo ceremonijoms. Balionų populiarumą didele dalimi lemia jų dekoratyvumas, panaudojimo galimybių gausa, itin didelė įvairovė ir, žinoma, gana patraukli kaina.

Balionai puikiai atrodo ir pavieniui, ir grupėmis. Iš jų galima kurti arkas ar pačias įvairiausias kompozicijas.
Taip pat šventėse balionai gali tapti ir maža dovanėle, prisiminimu – tai ypač aktualu vaikų gimtadieniuose, nes – sutikite – vaikiški balionai paprastai nudžiugina kiekvieną mažąjį šventės dalyvį.

Ką galite išsirinkti mūsų asortimente?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti itin plačią balionų įvairovę pagal spalvas, formas, dydžius ir kitus aspektus. Visi lateksiniai pripučiami balionai išsiskiria patvarumu, jie lengvai pripučiami.

Pirmiausia mūsų asortimente į akis krinta labai plati balionų spalvų gama: raudoni, žali, mėlyni, geltoni, auksiniai, balti, juodi, violetiniai ir kt. Tai suteikia galimybes realizuoti net labai įmantrias švenčių dekoravimo idėjas. Galite rinktis pakuotę, kurioje yra vienos spalvos balionai, arba tokią, kurioje yra spalvoti.

Rinkdamiesi įvertinkite kelis aspektus. Pirmiausia, koks koloritas jums aktualus. Taip pat ne mažiau svarbu, kokio dydžio balionai reikalingi. Mūsų pasiūloje rasite standartinio dydžio, taip pat mažus balionus. Nuspręskite, ar jūsų dekoracijoms reikės vienodo dydžio balionų, ar derinsite skirtingus dydžius. Taip pat suskaičiuokite, kokio kiekio balionų reikės. Paprastai pakuotėje yra net 100 vnt.

Labai dažnai, kai balionai perkami šventės vietai papuošti, jų kiekis būna išties nemažas. Tokiu atveju siekiant efektyviai taupyti laiką ir suteikti patogumo sau, labai geras pirkinys bus ir pompa balionams. Tokią irgi galite įsigyti mūsų pasiūloje. Tai rankinės pompos, kurios padės net didžiulį kiekį balionų pripūsti lengvai ir greitai.

Balionai internetu ir Vilniuje už ypač gerą kainą

Jei jums reikalingas didesnis ar mažesnis kiekis kokybiškų balionų pigiau, rinkitės mūsų asortimente. Internetu pirkti tokius gaminius labai patogu, greita, nereikės gaišti savo laiko kelionėms po parduotuves, o ir pirkinys jus pasieks operatyviai bei sklandžiai. Mūsų e. parduotuvėje maloniai stebins ir labai patraukli balionų kainą. Atkreipkite dėmesį, kad pastaroji nurodoma net už 100 vienetų!


Mažų balionų pakuotė, kurioje rasite 100 vienetų, kainuos vos tris eurus, didesnių balionų pakuočių kainos prasideda maždaug nuo 10 eurų. Pompą balionams pūsti galite įsigyti taip pat tik už 3 eurus.

Balionai Vilniuje iš „Dolovijos“ asortimento – vaikams, įmonėms, įvairioms šventėms.