Konferencijų įranga ir priedai 

Prekių kiekis: 81

Verslo sektoriuje konferencijos yra labai dažnos, o kad vyktų sklandžiai ir atitiktų dalyvių poreikius, patogumą, praverčia speciali konferencijų įranga ir priedai: lentos, stovai, ekranai, vardo kortelės ir kita. Jūsų biure dažnos konferencijos? O galbūt užsiimate jų organizavimu? Tuomet kokybiška įranga pasirūpinti tiesiog būtina! Rinkitės „Dolovijos“ asortimente fizinėje arba el. parduotuvėje. Rasite visa, ko gali prireikti konferencijai!

Kokią konferencijų įrangą rinktis?

Kiek ir kokios įrangos bei priedų reikia Jūsų konferencijai, priklauso nuo jos specifikos, auditorijos ir kitų aspektų. Beveik visiems renginiams reikalingos vardo kortelės. Jei konferencijos metu informaciją pateiksite ekrane, tuomet investuokite į kokybišką ekraną. Jei informaciją rašysite magnetinėje lentoje, įsigykite tokią lentą, specialius rašiklius ir nepamirškite kokybiškų magnetinei lentai valyti skirtų priemonių. Tai svarbu, nes daug rašant ir nutrinant idealiai nuvalyti lentos vien sausa kempinėle nepavyksta, o siekiant geriausio matomumo, privalu pasirūpinti nepriekaištinga lentos švara. Turite vaizdinės informacijos, kurią norite pateikti auditorijai? Puikiai pasitarnaus kamštinės lentos. Drauge pasirūpinkite ir specialiais smeigtukais.

Jei konferencijos metu turėsite pasirašę kalbą, tikslinga įsigyti pristatymo segtuvą – atrodysite solidžiau, o ir patiems bus kur kas patogiau.

Įteiksite padėkas, apdovanojimus? Pasirūpinkite dailiais, estetiškais sveikinimo plakatais.

Mūsų asortimente rasite didelę konferencijos įrangos ir priedų įvairovę, tad įvertinkite savo poreikius ir išsirinksite. Tiesa, labai svarbu, kad konferencijų įranga būtų kokybiška – tai leis sukurti teigiamą įvaizdį.

Konferencijų įranga mūsų asortimente

Kadangi konferencijoms skirtos įrangos ir priedų įvairovė mūsų el. parduotuvėje labai didelė, tai visą asortimentą sugrupavome į kategorijas:

· Kamštinės skelbimų lentos. Įvairių dydžių kamštinės lentos konferencijoms su mediniu arba aliumininiu rėmu.

· Magnetinės lentos, konferenciniai stovai. Skirtingų dydžių magnetinės baltos lentos, ant kurių informaciją galite prisegti magnetukais arba užrašyti specialiais rašikliais. Asortimente rasite ir lentą su kojelėmis.
· Pristatymo segtuvai. Tvirti ir patogūs segtuvai iš storo kartono, turintys metalinį užspaudimo mechanizmą.
· Vardo kortelės ir jų priedai. Platus vardo kortelių dėklų pasirinkimas: pakabinami, pastatomi, prisegami, skirtingų storių, dizainų. Taip pat yra jiems pakabinti skirti priedai – rinkitės pagal savo poreikius.
· Magnetukai. Magnetinei lentai skirti magnetukai – įvairių spalvų ir dydžių.
· Informacinės lentelės ir stoveliai. Stoveliai reklamoms, brošiūroms, kanceliarinėms prekėms, taip pat lipnūs stovai, prie kurių lengvai pritvirtinsite norimą pateikti informaciją.
· Ekranai. Baltas pakabinamas ekranas yra puiku vieta pateikti informacijai prieš auditoriją. Matinė ekrano paviršiaus medžiaga nesukuria atspindžių, todėl tekstinė ir vaizdinė informacija matoma puikiai.
· Plėvelės. Šioje kategorijoje rinkitės kopijavimo aparatams, lazeriniams, rašaliniams spausdintuvams skirtą plėvelę.
· Konferenciniai bloknotai, kempinės, priedai. Kokybiškos priemonės magnetinėms lentoms valyti, taip pat konferenciniai balto popieriaus bloknotai.
· Sveikinimo plakatai. Plati spalvų ir apipavidalinimo įvairovė leis atrasti tai, kas patiks labiausiai.

Matyti, jog mūsų pasiūloje pasirinkimų spektras neįtikėtinai platus. Visi reikmenys atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus.

Įranga konferencijoms internetu

Planuojate konferenciją, tad reikalinga kokybiška, patvari konferencijų įranga? Domina prekės gera kaina? Siūlome pasižvalgyti po „Dolovijos“ asortimentą – tikrai atrasite tai, kas reikalinga Jums. Pirkti internetu labai patogu ir operatyvu. Patraukli kaina, aukšta kokybė, patogus pirkimo procesas ir jokių rūpesčių dėl prekės atsiėmimo. Ar gali būti patogiau?

Kur įsigyti kokybišką konferencijų įrangą?

Domina konferencijų įranga ir priedai? Ieškote, kur galite juos pirkti konkurencinga kaina? Laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Čia realiai apžiūrėsite visą asortimentą ir išsirinksite tai, kas tinkamiausia Jums. Jei nežinote ar abejojate savo sprendimu, parduotuvės darbuotojai suteiks profesionalią konsultaciją, atsakys į klausimus ir padės apsispręsti, kokios priemonės geriausios ir reikalingiausios Jūsų konferencijai.