Liniuotės 

Prekių kiekis: 14

Raštinių reikmenų kategorijoje liniuotės užima garbingą poziciją, mat jos plačiai naudojamos mokyklose, darželiuose, aukštosiose mokyklose, biuruose, taip pat jos praverčia ir namuose. Jei Jums reikalingos kokybiškos liniuotės, matlankiai ar kitos matavimui skirtos priemonės, siūlome išsirinkti tinkamiausias mūsų pasiūlymų gausoje. Liniuotės suskirstytos į tris grupes: liniuotės ir ruletės, trikampiai ir matlankiai bei lekalai ir šablonai.

Liniuotės mūsų asortimente

Liniuotės. Turime platų paprastų liniuočių ilgių pasirinkimą: 16, 20, 30, 40, 50 cm ir kt. Šios matavimo, braižybos priemonės gali būti pagamintos iš plastiko ar aliuminio. Asortimente turime skaidrių ir spalvotų liniuočių, todėl rasite tinkamas biurui, mokyklai, darželiui. Vaikams tiks ir lanksti plastikinė liniuotė, kuri yra patraukli saugumo požiūriu. Turime liniuočių su specialiu laikikliu, suteikiančiu papildomo patogumo naudojantis matavimo priemone.

  • Turime matavimo, braižybos priemonių rinkinių, idealiai tinkančių braižybai. Rinkinius sudaro liniuotė, trikampis ir matlankis – jų skaičius rinkinyje gali būti įvairus.
  • Ruletės. Siūlome skirtingų ilgių ruletes: 1, 2, 5 m ir kt.
  • Trikampiai. Šios matavimo priemonės taip pat yra skirtingų ilgių ir turinčios skirtingo laipsnio kampus, pavyzdžiui, 8,5cm/45/45, 12 cm/60/30 ir kt. Skaidraus plastiko trikampiai yra patvarūs ir patogūs naudoti.
  • Matlankiai. Populiariausias matlankio dydis – 10 cm ilgio. Skaidraus plastiko matlankiai tinka braižybai, jie patogus ir kokybiški.
  • Lekalai ir šablonai. Jums siūlome labai platų spektrą šablonų: vaikams (žvėrys, vaisiai, vandens gyvūnija, naminiai gyvūnai ir kt.), specializuotų (santechnikams, elektrikams), o diametrų šablonai, raidžių ar kitoks trafaretas pravers ugdymo įstaigose, biuruose ir kitur.

Liniuotės internetu

Reikalingos geros liniuotės konkurencinga kaina? Norite pirkti operatyviai ir taupyti brangų savo laiką? Tuomet pasinaudokite galimybe pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje liniuotes ar kitas matavimui, braižymui skirtas priemones pirkti labai patogu.

Kur įsigyti kokybiškų liniuočių?

Ieškote, kur mokyklai, darbui, biurui, braižybai įsigyti kokybiškas, patvarias liniuotes: paprastas, su laipsniais kampams matuoti, su masteliu ar kt.? Tuomet užsukite į Vilniuje įsikūrusią ir itin platų matavimo bei raštinių priemonių spektrą siūlančią „Dolovijos“ parduotuvę. Užtikriname geras kainas, puikią kokybę, profesionalų aptarnavimą, pagalbą renkantis. Jei negalite atvykti į fizinę pardavimo vietą, rinkitės liniuotes ar kitas mūsų prekes el. parduotuvėje.