Žirklės, vokų peiliai 

Prekių kiekis: 29

Žirkles pelnytai galime priskirti prie populiariausių kanceliarijos priemonių. Jos naudojamos namuose, darželiuose, mokyklose ir kitose ugdymo įstaigose, be žirklių sunku įsivaizduoti ir darbą biure, taip pat įvairios – tiek paprastos, tiek dekoratyvinės – žirklės naudojamos rankdarbiams, be jų neapsieina ir siuvimas bei daug kitų veiklų.
Kirpimas žirklėmis gali būti dailus, preciziškas, tvarkingas, tikslus, tačiau gali būti ir nekokybiškas. O tai priklauso nuo to, kokios žirklės naudojamos. Jei ieškote gerų, dovanosiančių geriausią naudojimosi jomis patirtį ir puikų rezultatą, tai siūlome rinktis mūsų žirklių įvairovėje.

Žirklės ir vokų peiliai mūsų asortimente

  • Šioje prekių kategorijoje turėsite labai platų žirklių pasirinkimą: platus spalvų spektras, skirtingi dydžiai, pritaikytos kairiarankiams ar dešiniarankiams, skirtos smulkioms detalėms kirpti, besiskiriančios dizainu ir t.t.
  • Ieškote žirklių kairiarankiams, o gal dešiniarankiams? Mūsų asortimente galite rinktis ir tokias, ir tokias, o taip pat turime universalių.
  • Skiriasi žirklių dydis – siūlome 10, 15, 20,5, 20, 25, 16,5, 13,5, 14, 21 cm ar kitų dydžių, todėl tinkamas išrinksite ir sau, ir vaikams.
  • Įvairovė pagal spalvas nudžiugins tuos, kurie mėgsta ne tik klasikinę juodą, bet nori savo kanceliarijos priemonių arsenalą papildyti stilingais, ryškiais akcentais. Rinkitės mėlynas, raudonas, geltonas, žalias, rausvas ar kitų spalvų žirkles.
  • Nerūdijančio plieno žirklių ašmenys leidžia kirpti labai tiksliai ir mėgautis precizišku rezultatu.
  • Žirklėmis iš mūsų asortimento lengvai kirpsite popierių, kartoną, nuotraukų, plakatų ar kitokį popierių. Turime žirklių, kuriomis patogiai ir lengvai kirpsite net lipnias juosteles, lipnų popierių, o žirklių ašmenys visiškai neapsilipins klijais.
  • Rinkitės žirkles su ergonomiškomis, labai patogiomis rankenomis. Jos gali būti plastikinės arba itin minkštos ir komfortiškos.
  • Turime ir žirklių bukais galais, tobulai tiksiančių naudotis vaikams – jos saugios ir labai patogios mažoms rankytėms. Vaikai galės lengvai kirpti popierių, gaminti darbelius.
  • Šioje prekių kategorijoje galite įsigyti ir kokybiškų, patvarių vokų peilių.

Kaip išsirinkti žirkles?

Neretam kyla klausimai, kaip išsirinkti tinkamiausias žirkles, kai jos visos atrodo beveik vienodai. Tačiau renkantis tikslinga įvertinti tam tikrus aspektus, kad pasirinkimas džiugintų. Pirmiausia, nuspręskite, kas naudosis žirklėmis – suaugusieji ar vaikai. Tai padės susiaurinti pasirinkimų lauką. Jei žirklės reikalingos vaikams, reikėtų rinktis ir pagal tai, kokio vaikai amžiaus. Mažiems naudotojams neabejotinai labiausiai tiks žirklutės bukais galais, nedidelės, lengvos, patogios.
Kitas aspektas, kurį reikia įvertinti, ar žirklėmis naudosis kairiarankis, ar dešiniarankis asmuo. Jei bus skirtos keliems asmenims, tiks universalios.
Toliau tinkančius variantus jau galite filtruoti pagal dydį, rankenų spalvas, medžiagas, iš kurių rankenos pagamintos, dizaino ypatumus.

Kokybiškos žirklės ir peiliai vokams internetu

Domina geros, puikiai kerpančios žirklės vaikams ar suaugusiems? Ieškote žirklių mokyklai, biurui, kūrybiniams darbeliams gera kaina? Tuomet mūsų el. parduotuvės asortimente tikrai atrasite tinkamiausias. Siūlome puikų pasirinkimą, patrauklų kainos ir kokybės santykį, sklandų pirkinių pristatymą. Pirkti internetu yra labai patogu, nes Jums nereikia derintis prie fizinių parduotuvių strateginės vietos, darbo laiko, galite visiškai savarankiškai planuoti pirkimo procesą.

Kur įsigyti kokybiškų žirklių ir vokų peilių?

Reikalingos geros žirklės vaikų naudojimui, o gal mokyklai, biurui, rankdarbiams? Svarstote, kur būtent tokias pirkti puikia kaina? Tuomet Jūsų laukiame Vilniuje įsikūrusioje „Dolovijos“ parduotuvėje. Čia turėsite galimybę realiai apžiūrėti asortimentą, o jei reikės pagalbos renkantis, garantuojame malonų ir profesionalų aptarnavimą. Patarsime, atsakysime į klausimus, padėsime išsirinkti. Be žirklių, čia rasite ir didelę kitų kanceliarijos priemonių įvairovę.