Piniginės 

Nėra jokių prekių šitoje kategorijoje

Kas yra piniginė, žinome visi. Be esminės savo funkcijos priglausti banknotus, monetas, korteles ir pan., piniginės atlieka dar ir papildomą – estetinę. Jos drauge yra įvaizdžio dalis, todėl stilinga, gera, reprezentatyvi piniginė bus puiki įvaizdžio detalė. Reikia vyriškos piniginės, diržo per juosmenį su dėklu? Pasižvalgykite po mūsų asortimentą!

Piniginės mūsų asortimente

· Šioje prekių kategorijoje yra įprastos piniginės, mažos spalvotos piniginės, dėklai ant juosmens bei dėkliukai dokumentams.
· Ieškantiems šio to solidaus puikiai tiks natūralios odos juoda piniginė. Įpakuota solidžioje, klasikinio stiliaus medinėje dėžutėje ji bus tobula prabanga alsuojanti dovana vyrams.
· Mažos spalvų gausa žavinčios piniginės taip pat kokybiškos, pagamintos iš natūralios odos. Jos įpakuotos estetiškose kartoninėse dėžutėse, todėl irgi bus šauni dovana.
· Mūsų asortimente yra ir pastaruoju metu labai populiarūs diržai-dėklai ant juosmens. Tokio tipo piniginės „Dolovijos“ pasiūloje skiriasi dizainu ir spalvomis. Rinkitės juodas, mėlynas ar kitų spalvų. Dėklai patogiai užsegami užtrauktukais, o ant juosmens – diržu.
· Galite rinktis ant kaklo kabinamus dėkliukus dokumentams – patogu bei paprasta, o drauge ir stilinga. Labai pravers kelionėje. Tokiame dėkliuke bus vieta ne tik pinigams, bet ir telefonui, asmens dokumentui.
Visos piniginės mūsų asortimente reprezentatyvios, pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Odinės vyrams skirtos piniginės yra solidi, prabangi įvaizdžio detalė.

Piniginių pirkimas internetu

Reikia naujos piniginės sau, o gal ieškote solidžios dovanos vyrui, bosui, kolegai, draugui ar kt.? Mūsų asortimente vyriškos internetu parduodamos piniginės atrodo nepriekaištingai, žavi patrauklia kaina. Pirkti el. parduotuvėje bus labai patogu ir paprasta – išsirinkite patikusią piniginę, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu. Odinės internetu parduodamos piniginės vyrams – greita, paprasta ir patogu.

Kur įsigyti stilingų, kokybiškų piniginių vyrams?

Ieškote kokybiškos odinės vyrams skirtos piniginės, o gal stilingo, patogaus dėklo per juosmenį? Svarstote, kur piniginė, dėklas, diržas su dėklu nustebins gera kaina? Užsukite į Vilniuje įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę. Čia Jūsų laukia puikus asortimentas, geros kainos, profesionalus aptarnavimas, pagalba renkantis. Visas prekes apžiūrėsite realiai. Negalinčius atvykti kviečiame pirkti mūsų el. parduotuvėje internetu.