Karšti klijai, karštų klijų šautuvai 

Prekių kiekis: 11

Rankdarbiams, dekoracijų kūrimui, floristikoje, o taip pat ir remonto darbams, sandarinimui gali būti sėkmingai panaudoti karšti klijai. Pastarieji klijuoja labai įvairius paviršius, demonstruoja puikų patikimumą ir žavi lengvu naudojimu. Jei žvalgotės karštų klijų ar gero jiems naudoti skirto pistoleto, mūsų pasiūloje aukštos kokybės gaminius rinkitės pigiau.

Kam skirti karšti klijai - karštų klijų šautuvai?

Neretai klausiama, ką klijuoja karšti klijai. Tai medžiagų spektras tikrai platus: nuo popieriaus, tekstilės iki medienos, stiklo plastiko, odos, keramikos ir kt.

Karšti klijai rankdarbiams – tai vienas iš dažniausių tokio tipo klijų panaudojimo būdų. Jie itin pasiteisina tuo, kad naudojamas labai lengvas, patikimai suklijuoja, o dar geriau tai, kad tinka labai skirtingomis medžiagoms, pavyzdžiui, popieriui, kartonui, siūlams, karoliukams, džiovintiems augalams ir kt.

Taip pat karšti klijai populiarūs ir floristikoje, ypač gaminant netikrų, džiovintų ir panašių augalų kompozicijas, pavyzdžiui, advento vainikus.

Ką galite išsirinkti mūsų asortimente?

Mūsų e. parduotuvės pasiūloje galite rinktis iš plačios karštų klijų įvairovės. Šie klijai yra lazdelės formos, tačiau naudojant specialų karštiems klijams skirtą pistoletą įkaitinami, todėl tampa klampios konsistencijos ir sulipina norimas medžiagas. Labai greitai sustingsta ir laikosi itin patikimai. Jums siūlome tiek bespalves, tiek ir spalvotas karštų klijų lazdeles. Rankdarbiams itin mėgiamos blizgios lazdelės. Tiesa, rinkdamiesi karštų klijų lazdeles atkreipkite dėmesį ne tik į jų spalvą, bet ir į storį. Jos gali būti plonesnės ir storesnės – kurios tiks jums, priklauso nuo turimo karštų klijų pistoleto.

Karštų klijų lazdelės

Mūsų asortimente turėsite pasirinkimą ir tada, jei domina karštų klijų aparatas. Pastarieji skiriasi ne tik dizainu, bet ir tuo, kokio dydžio karštų klijų lazdelės jiems tinka, kokio ilgio laidą turi, kokį galingumą demonstruoja, per kiek laiko įšyla ir kitais aspektais. Rinkdamiesi įvertinkite savo poreikius. Rasite nebrangių, lengvai naudojamų aparatų, kurie tiks naudoti net ir vaikams, gaminantiems įvairius darbelius. O taip pat galite rinktis ir profesionalius prietaisus, išsiskiriančius aukštu galingumu, temperatūros valdymu ir kitais ypatumais.
Taip pat mūsų pasiūloje galite įsigyti ir specialų darbui su karštais klijais skirtą patiesalą.

Karšti klijai, klijų lazdelės internetu už ypač gerą kainą

Jei ieškote pirkti karštų klijų lazdelių ar reikalingas karštų klijų šautuvas, tai mūsų e. parduotuvėje turėsite puikų pasirinkimą.
Karštų klijų lazdelių kaina startuoja maždaug nuo 1–2 eurų už šešių lazdelių pakuotę. Karštų klijų pistoletai kainuoja nuo 7 iki kiek daugiau kaip penkių 50 eurų. Reikia paminėti, jog karštų klijų lazdelių kainai daugiausia įtakos turi klijų spalva, lazdelės matmenys ir tai, kiek lazdelių yra pakuotėje.


Internetu mūsų e. parduotuvėje pateiktus užsakymus galite atsiimti parduotuvėje Vilniuje arba pasirinkti pristatymą į jūsų nurodytą vietą.