Lipdymo priemonės 

Prekių kiekis: 61

Dailės ir darbelių pamokoms, meno, kūrybiniams darbeliams skirtos lipdymo priemonės ir jų gausa padeda įgyvendinti pačias originaliausias idėjas ir realizuoti kūrybiškumą. Lipdymui priemonės dažniausiai perkamos vaikams, bet naudojamos ir suaugusiųjų.

Lipdymo priemonės mūsų asortimente

· Mūsų lipdymo priemonių kategorijoje yra plastilinas, modelinas ir įvairūs lipdymui skirti priedai, pavyzdžiui, lentelė ar lentelės ir kitų įrankių rinkinys. Speciali lentelė leis lengviau palaikyti švarą ir neištepti stalviršio ar kito darbo pagrindo.
· Plastilinas skiriasi spalvomis, jų skaičiumi pakuotėje, svoriu. Mūsų asortimente esantis minkštas, malonios tekstūros plastilinas tinka net patiems mažiausiems kūrėjams.
· Įmantriems darbeliams darželiui, mokyklai ar vaikams kurti namuose paklausus ir paprastas, ir vaikiškas naktį šviečiantis plastilinas.
· Mūsų asortimente esantis modelinas supakuotas po 0,5 arba 1 kg. Bekvapis, netoksiškas, baltos arba rudos spalvos.
· Vienos lipdymo priemonės kainuoja pigiau, kitos kiek brangiau.

Lipdymo priemonės internetu

Reikalingos modeliavimo ir / ar lipdymo priemonės gera kaina? Norite pirkti patogiai ir greitai? Tuomet apsilankykite mūsų el. parduotuvėje – rinkitės iš plataus asortimento, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu.

Kur įsigyti kokybiškų lipdymo priemonių?

Ieškote, kur pirkti geras modeliavimo ir lipdymo priemones suaugusiems bei tinkančias vaikams? Norite pirkti konkurencinga kaina? Tada laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Kiekvienam garantuojame geriausią pirkimo patirtį – platų asortimentą, aukštą kokybę ir dėmesingą aptarnavimą, pagalbą renkantis tinkamiausias priemones.