Gaubliai 

Prekių kiekis: 8

Pasaulio gaubliai vaikams

Kalbant paprastai, žemės gaublys (atlasas) yra daugybę kartų sumažintas mūsų planetos paviršius, paprastai pateiktas ant sferos. Dažniausiai pastaroji būna pritvirtinta prie stovo, leidžiančio gaublį pastatyti ir suteikti jam stabilumo. Gaubliai jau senokai yra puiki, informatyvi mokymo priemonė, be kurios sunkiai įsivaizduojamos geografijos pamokos, taip pat jis praverčia ir istorijos ar kitose pamokose, kuriose žemė ir pasaulis užima reikšmingą mokomosios medžiagos dalį.


Negana to, be esminės savo funkcijos, gaubliai gali atlikti ir dar vieną – jie yra įstabi dekoracija darbo kabinetui ar namams, jei norite patalpai suteikti solidumo, rafinuotumo ir subtilios elegancijos.


Tad jei Jus domina politinė, gamtinė geografija, mokykloje mokotės geografijos ar tiesiog savo biure, namuose norite turėti solidų akcentą, rinkitės mokomąjį gaublį mūsų pasiūlymų įvairovėje.

Kokį gaublį pirkti?

Vienas esminių aspektų yra dydis. Spręsdami, kokio dydžio gaublį pirkti, įvertinkite savo poreikius. Jei žemės gaublys bus skirtas vyresnių klasių moksleiviui, patogiau bus didesnis žemės modelis (atlasas), o mažesniems vaikams užteks mažesnio skersmens gaublio. Jei gaublį perkate kaip dekoro elementą biurui ar namams, tuomet įvertinkite aplinką, kurioje jį įkurdinsite: nedidelei erdvei labiau tiks kompaktiškas, o erdvioje patalpoje puikiai įsilies masyvesnis, didelių gabaritų gaublys.
Nors daugelis gaublių turi stovą, kurį sudaro kojelė ir plokščias pagrindas, yra ir kiek kitokių, pavyzdžiui, su trimis kojelėmis. Toks bus puikus variantas vaikams.
Na, ir dar vienas reikšmingas aspektas renkantis gaublį yra tai, koks konkrečiai Jums reikalingas, pavyzdžiui, politinis, reljefinis ar kt.

Žemės gaubliai mūsų asortimente ypač gera kaina!

· Pirmiausia mūsų gaubliai skiriasi skersmeniu – turime 30, 20, 40, 25, 16 cm skersmens gaublius. Nuo šio aspekto priklauso ir gaublio kaina.
· Turime mokomųjų gaublių su kojele ir plokščiu pagrindu arba nedidelių su trimis kojelėmis, kurie stovi itin stabiliai.
· Siūlome reljefinius, politinius gaublius. Turime gaublių-šviestuvų, kuriuose įjungus šviesą fizinis žemėlapis virsta politiniu – tai du viename.
· Mūsų asortimente yra ir dailūs, žaismingi gaubliai vaikams. Pavyzdžiui, labai populiarus pasirinkimas – gyvūnų ir kitų simbolių piešinėliais margintas gaublys, padėsiantis mažesniems vaikams sparčiau mokytis ir didinti žinių bagažą.
· Užrašai ant mokomųjų gaublių yra lietuviški.
· Puikus pasirinkimas – gaublys-šviestuvas, suteikiantis papildomo patogumo gaubliu naudojantis stokojant šviesos.
· Mūsų mokykliniai, reprezentaciniai pasaulio gaubliai pagaminti iš kokybiškų, patvarių ir atsparių medžiagų. Iš kartono pagamintas gaublio paviršius yra laminuotas. Laikiklis plastikinis, stabilus ir patvarus.
· Be gaublių, šioje prekių kategorijoje yra Lietuvos kelių žemėlapis, Lietuvos administracinis žemėlapis.

Gaubliai vaikams internetu

Norite įsigyti puikų gaublį mokymuisi ar kaip interjero akcentą? Negaiškite laiko kelionėms po parduotuves, nes pirkti mūsų el. parduotuvėje kur kas patogiau ir greičiau. Pirkdami internetu taupote savo laiką ir visiškai nepriklausomai planuojate pirkimo procesą.

Kur įsigyti reprezentatyvų, gerą gaublį pigiau?

Jei Jus domina geri, išvaizdūs, tikslūs ir informatyvūs mokomieji pasaulio gaubliai konkurencinga kaina, tuomet užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje, apžiūrėkite asortimentą ir išsirinkite Jums tinkamiausią. Čia Jūsų laukia aukštas kokybės ir kainos santykis, galimybė mokėti pigiau ir profesionali pagalba renkantis. Taip pat „Dolovijos“ asortimente yra ir kitos mokyklinės prekės.