Kapsulės 

Prekių kiekis: 18

Kapsuliniai parkeriai ypač populiarūs tarp pradinių klasių mokinių, todėl kapsulės – vienas svarbiausių jų mokymosi priemonių. Jei svarstote, kur pirkti geras kapsules pirmokui, ar kitų klasių pradinukui, vyresnių klasių moksleiviui, siūlome rinktis mūsų kapsulių įvairovėje.

Kapsulės parkeriams „Dolovijos“ asortimente

· Turime įvairiai supakuotas kapsules, vertinant pačią pakuotę ir kapsulių skaičių joje. Turime rašalo kapsules skaidriuose maišeliuose, taip pat dėžutėse, indeliuose. Pakuotėje gali būti skirtingas skaičius kapsulių, pavyzdžiui, 5, 6, 50, 100 vienetų ar kt. daug rašantiems kapsuliniais parkeriais naudingiau įsigyti iškart didelį kiekį. Mokiniams patogu turėti dėžutę su 5 ar 6 vienetais kapsulių – jos nepasimes kuprinėje, bus atsargai, be to, dėžutė padės palaikyti tvarką mokinio kuprinėje ir darbo vietoje.
· Siūlome tokių spalvų kapsules: mėlynos, juodos-mėlynos, žalios, raudonos, juodos, violetinės, turkio spalvos, rudos, rausvos. Kokios kapsulinio parkerio kapsulės domina Jus?
· Kapsulės rašikliams ir plunksnakočiams.
· Visos kapsulės mūsų asortimente yra kokybiškos.
· Rinkdamiesi, kokios kapsulės Jums tinka, atsižvelkite į konkrečią rašymo priemonę, kuriai jas perkate.

Kapsulės parkeriui internetu

Reikalingos rašalo kapsulės plunksnakočiui? Ieškote kapsulių rašikliui patrauklia kaina? Tuomet daugiau negaiškite savo laiko paieškoms ir rinkitės mūsų el. parduotuvės asortimente. Pirkti internetu labai patogu, paprasta ir greita.

Kur įsigyti kokybiškų kapsulių parkeriams?

Jei domina puikios kokybės rašalo kapsulės parkeriui ir norite jų įsigyti pigiau, tada laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje – čia visada platus asortimentas, gera kaina ir malonus aptarnavimas. Mūsų pasiūloje yra ne tik šios, bet ir kitos mokyklinės prekės.