Tekstūrinis kartonas A3-A4 formato 

Prekių kiekis: 210

Kartonas – viena paklausiausių kanceliarijos prekių. Jis naudojamas biuruose, mokyklose, darželiuose, kitose viešosiose įstaigose. O panaudojimo spektras nepaprastai platus: diplomams, sertifikatams, pakvietimams, atvirutėms, vizitinėms kortelėms, rankdarbiams ir t.t.

Kartonas mūsų asortimente

· Mūsų pasiūlymų gausoje esantis kartonas yra aukštos kokybės, tvirtas, pasižymintis pavydėtinomis savybėmis.
· Platus tekstūrų ir spalvų pasirinkimas leis net išrankiausiam pirkėjui rasti tai, kas sužavės, patiks ir tiks. Baltas, kreminis, perlo spalvos, raudonas, žalias, mėlynas, juodas, šokolado spalvos, auksinis ir kt. – koks tinkamiausias Jums?
· Labai dailus ir reprezentatyvus dekoratyvinis kartonas.
· Tekstūrinis kartonas vienspalvis arba margintas subtiliais ornamentais atrodo labai estetiškai.
· Kartonas skiriasi storiu, taip pat pakuotėje esančiu lapų skaičiumi.
· Mūsų asortimente yra vienpusis arba dvipusis kartonas.
· Itin prabangiai atrodantis blizgus kartonas – labai populiarus atvirutėms, rankdarbiams.

Kartonas internetu

Kartonas internetu – patogu ir greita rinktis, spartus pristatymas. Galimybė pirkti virtualioje erdvėje leidžia pirkimo procesą planuoti nepriklausomai ir taip pat efektyviai taupyti brangų laiką. Rinkitės kartoną www.dolovija.lt. Pirkti internetu galite nepriklausomai nuo gyvenamosios ar darbo vietos. Nesvarbu, ar Jūsų miestas Vilnius, Kaunas ar bet kuris kitas – internetu užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Kur įsigyti gero kartono?

Reikalingas dailus, kokybiškas, dekoratyvinis kartonas patrauklia kaina? Tuomet rinkitės „Dolovijos“ asortimente. Čia Jūsų laukia labai platus pasirinkimas, puikus kainos ir kokybės santykis, patogus apmokėjimas, dėmesingas aptarnavimas.