Spalvotas,gofruotas, baltas kartonas 

Prekių kiekis: 22

Raštinių priemonių gausoje nemažą dalį užima spalvotas ir baltas kartonas. Jis naudojamas biuruose, tačiau bene populiariausias yra ugdymo įstaigose, pavyzdžiui, darželiuose, mokyklose, taip pat įvairiuose kūrybiniuose būreliuose ar kituose užsiėmimuose. Baltas ir spalvotas kartonas yra šaunios priemonės kurti, ugdyti kūrybiškumą, lavinti motoriką. Šios raštinės, mokyklinės priemonės naudojamos ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų. Tad jei ieškote gero spalvoto popieriaus, norite šio to įmantresnio originalioms idėjoms įgyvendinti, kviečiame rinktis iš mūsų turimų spalvoto ir balto kartono variantų.

Spalvotas ir baltas kartonas mūsų asortimente

· Mūsų baltas kartonas yra 250 g storio. Pakuotėje rasite 10 lapų.
· Spalvoto kartono pasirinkimas platesnis. Turime kelis skirtingus formatus: A3, A4. Kartono storis – 150, 200 g. Labai populiarus dvipusis spalvotas kartonas.
· Rinkinuką sudaro skirtingas lapų skaičius – pasirinkite pagal savo poreikius. Platesnė spalvų paletė suteiks daugiau kelių kūrybai, leis įgyvendinti įmantresnes idėjas, kurti spalvingesnius darbelius.
· Turime gofruoto kartono ir gofruoto kartono juostelių. Pastarosios labai paklausios kūrybiniams darbams. Rinkinyje rasite 8-ių skirtingų spalvų juosteles: žalias, mėlynas, baltas, juodas, raudonas, tamsiai ir šviesiai geltonas bei oranžines. Kiekvienos yra po 7 vienetus. Juostelėms naudojamo gofruoto kartono storis – 275 g/m2.
· Gofruotą kartoną parduodame lapais ir rulonėliuose. Turime labai plačią spalvų gamą.


Spalvotas, baltas kartonas internetu

Pirkti internetu labai patogu ir paprasta, todėl jei iškilo poreikis skubiai įsigyti spalvoto arba balto kartono, siūlome negaišti ir rinktis mūsų pasiūlymų gausoje. Pirkti el. parduotuvėje galite bet kuriuo Jums patogiausiu metu, iš bet kurios vietos, tad pirkimo procesą planuokite visiškai nepriklausomai.

Kur įsigyti kokybiško spalvoto ir balto kartono?

Rinktis spalvoto arba balto kartono siūlome atvykti pas mus – „Dolovijos“ parduotuvę rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Pasiūlysime labai platų asortimentą patrauklia kaina, dėmesingą aptarnavimą bei pagalbą renkantis. Jei norite mokėti pigiau, bet ne kokybės sąskaita, tai mūsų pasiūlymais liksite labai patenkinti. Tiesa, „Dolovijos“ parduotuvėje Jūsų laukia ne tik spalvotas, baltas kartonas, bet ir kitos biuro, mokyklinės prekės.