Kvilingas ir nėrimas 

Prekių kiekis: 31

Jei domina kvilingas ir norite jo išmokti arba jau esate pažengęs ir reikia papildyti arsenalą naujomis priemonėmis, rinkitės mūsų asortimente. Kvilingo paveikslai, dekoracijos atrodo įspūdingai. Iš ritinėlių kuriamos įstabios gėlės, ornamentai, gyvūnų motyvai ir kt.

Kas yra kvilingas?

Kvilingas – sparčiai išpopuliarėjusi meno rūšis, kuriai reikia popierinių juostelių ir rankų miklumo. Siauros juostelės iš popieriaus sukamos į ritinėlius, formuojant norimas figūras. Pastarosios jungiamos į visumą ir kuriamos kvilingo kompozicijos.

Kvilingas žavi subtilumu, estetika, iš popierinių ritinėlių sukurtos kompozicijos atrodo itin dailiai. Galima kurti kvilingo paveikslus, dekoruoti atvirutes, dovanas, kvietimus, puošti interjerą ir pan. Dar vienas privalumas – kvilingui nereikia daug priemonių, o tos, kurių reikia, yra nebrangios.

Įrankiai ir priemonės kvilingui mūsų asortimente

· Siūlome specialias kvilingo adatas, įrankius sukti popieriniams ritinėliams. Adatos, turinčios gumines rankenas, labai patogios, nes neslysta tarp pirštų, tad juosteles sukti jomis labai patogu, o ir darbas vyksta sparčiau.
· Turime antgalių, kvilingo juostelių gofravimo aparatų ir kitų priemonių, palengvinančių darbą ar padedančių sukurti originalesnes kompozicijas.
· Mūsų asortimente esančios juostelės kvilingui išsiskiria plačia įvairove – jos skiriasi spalvomis, pločiu, kitais dizaino sprendimais. Kvilingo juostelės yra 3 mm arba 6 mm pločio. Pakuotėse – po 100 vienetų. Kvilingo juostelių spalvų paletė nepaprastai plati: auksinės, sidabrinės, neoninės, raudonos, rausvos, turkio spalvos, violetinės, mėlynos, pilkos, juodos, oranžinės, baltos, geltonos ir kt. Toks platus spalvų diapazonas suteiks progą kurti įvairiausias kompozicijas.
· Juostelės kvilingui gali būti ritinėjamos, susukamos, lankstomos ir pan., siekiant sukurti originalias, įdomias kompozicijas.
· Pasiūloje turime ir ritinėliams formuoti skirtus šablonus, kuriais naudodamiesi dar patogiau sukursite norimas formas.
· Siūlomi sukomplektuoti kvilingo rinkiniai, kurie bus puikus pasirinkimas pradedantiesiems, taip pat pažengusiems, jie labai tiks ir dovanai, kadangi priemonės kvilingui ir įrankiai dailiai supakuoti dėžutėje.

Tai, ko reikia kvilingui, internetu

Pirkite priemones ir įrankius kvilingui internetu. Tai patogu, greita ir paprasta. Savarankiškai planuokite pirkimo procesą ir jau netrukus kurkite įstabias gėles, raštus, dekoruokite atvirutes, kurkite paveikslus.

Kur įsigyti priemonių kvilingui?

Jei Jus žavi kvilingas ir svarstote, kur pirkti kokybiškas priemones bei įrankius, siūlome užsukti į „Dolovija“ parduotuvę Vilniuje. Čia išsirinksite visa, ko reikia labai patrauklia kaina.