Spausdintuvų kasetės 

Prekių kiekis: 112

Spausdinimo dažnis ir apimtys lemia, kaip dažnai keisite spausdintuvo kasetę. Jei ją rinksitės ne pirmą kartą, greičiausiai, jau žinote, ko reikia, ir neužtruksite. Bet jei spausdintuvo kasetę pirksite pirmą kartą susidursite su milžinišku pasirinkimu, kas gali net gerokai sugluminti. Mūsų asortimente – per pusantro tūkstančio originalių spausdintuvams skirtų kasečių! El. parduotuvės funkcija leis sparčiai išfiltruoti visus gaminius ir susiaurinti pasirinkimų lauką, o užsukę į mūsų parduotuvę Vilniuje galėsite pasitarti su darbuotojais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią kasetę Jūsų spausdintuvui.

Kokią kasetę spausdintuvui rinktis?

Pirmiausia, kasetės pasirinkimą lemia Jūsų spausdintuvo tipas – kasetės lazeriniams spausdintuvams ir kasetės rašaliniams spausdintuvams skiriasi. Tai leidžia gerokai sumažinti pasirinkimų spektrą.

Kitas dalykas – spausdintuvo modelis ir tai, kokia kasetė buvo įdėta perkant aparatą. Geriausia, jei senąją kasetę pasiimsite kartu keliaudami į parduotuvę pirkti naujosios. Taip pat senoji bus pagalbininkė, jei naują kasetę spausdintuvui rinksitės internetu.

Dažnai patraukli kaina suponuoja, jog pasirenkamos neoriginalios spausdintuvų kasetės. To daryti nereikėtų, mat, tikėtina, jog susidursite su nemažai problemų, pavyzdžiui, suprastės spausdinimo kokybė, kasetė atspausdins mažiau lapų nei originali. Taip pat neoriginalios kasetės gali lemti ir kur kas rimtesnes problemas bei kaip reikiant pakenkti spausdintuvui.

Jei nežinote, kokios kasetės spausdintuvui reikia Jums, arba jei abejojate savo pasirinkimu, atvykite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje ir mes pagelbėsime Jums priimti geriausią sprendimą.

Spausdintuvų kasetės mūsų asortimente

· Turime nepaprastai platų originalių spausdintuvų kasečių pasirinkimą.
· Patikimi ir pripažinimą pelnę gamintojai: spausdintuvo kasetės CANON, LEXMARK, BROTHER, SAMSUNG, KONICA-MINOLTA, HP, EPSON, KYOCERA, XEROX, OKI, TOSHIBA, PANASONIC ir kt.
· Rašalo kasetės spausdintuvams ir kasetės lazeriniams spausdintuvams.
· Spalvotos ir nespalvotos kasetės.
· Mūsų kasetės spausdintuvui skiriasi savo kaina – varijuoja itin plačiame kainų diapazone.
· Visos mūsų asortimente esančios kasetės spausdintuvams yra originalios, garantuojančios geriausią spausdinimo patirtį.

Kasetės spausdintuvams internetu

Jei domitės naujomis kasetėmis savo spausdintuvams, tuomet pasinaudokite galimybe pirkti internetu – tai patogus, greitas procesas, padėsiantis efektyviai taupyti Jūsų laiką. Rinkitės itin plačiame mūsų asortimente, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu. Pirkdami internetu esate nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko – tai suteikia itin daug galimybių pirkėjams. Dažnai perkantys internetu sutaupo ne tik laiko, bet ir moka pigiau.

Kur įsigyti gerų spausdintuvų kasečių?

Reikalingos kokybiškos, originalios kasetės spausdintuvams: rašaliniams ar lazeriniams? Domina gaminiai patrauklia kaina? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime išsirinkti tai, kas geriausia Jums. Negalite atvykti? Kviečiame pasižvalgyti po mūsų el. parduotuvės asortimentą.

Be kasečių spausdintuvams, siūlome ir spausdintuvus, skirtingų formatų popierių bei itin didelę įvairovę kanceliarinių prekių mokyklai, darželiams, biurams ar kt.