Lavinamieji, edukaciniai žaislai vaikams 

Prekių kiekis: 68

Lavinamieji, edukaciniai žaislai vaikams internetu

Žaislai yra neatsiejama vaikystės dalis. Daugelis galbūt dar prisimena savo mylimiausią žaislą, su kuriuo nesiskirdavo vaikystėje, tiesa? Šiandien vaikų žaislų sektorius neįtikėtinai platus, tėveliams siūlantis itin dideles galimybes renkantis žaislus vaikams: minkšti žaislai, konstruktoriai, lėlės, edukaciniai žaislai ir t.t. Štai pastarieji sulaukia labai daug simpatijų, mat suteikia ne tik smagų laiką vaikams, bet drauge atlieka ir itin reikšmingas lavinamąsias funkcijas. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti didelę lavinamųjų, edukacinių žaislų įvairovę skirtingo amžiaus mergaitėms ir berniukams internetu labai patrauklia kaina.

Kokia lavinamųjų žaislų paskirtis?

Įvairūs lavinamieji žaidimai atlieka platų funkcijų spektrą, pavyzdžiui: jie skatina vaikų kūrybiškumą, geras emocijas, teigiamai veikia rankų bei akyčių koordinaciją, lavina vaizduotę, smalsumą, skatina susikoncentruoti, padeda mokytis skaičių, raidelių, spalvų, formų, taip pat lavinama smulkioji motorika ir kt. Tai tik keli aspektai, pagrindžiantys tai, kad edukaciniai žaislai labai reikšmingi ir kūdikiams, ir vyresniems vaikams.

Kaip išsirinkti lavinamuosius žaislus vaikui?

Galime išskirti du kertinius aspektus, kuriuos reikėtų vertinti, kai domina nauji lavinamieji žaislai vaikams. Tai būtų vaiko amžius ir jo pomėgiai, t. y. kokios veiklos, žaidimai jam patinka.

Atsižvelgti į vaiko amžių labai svarbu. Paprastai visuomet prie prekės, įsigyjamos internetu ar fizinėje pardavimo vietoje, rasite informaciją, kokio amžiaus vaikams ji skirta. Vaikų lavinamieji žaidimai yra pritaikyti net ir patiems mažiausiems, tad rasite tokių, kurie skirti vaikučiams NUO 1 METŲ ar dar mažesniems.

Vaikams NUO 2 METŲ, taip pat NUO3 METŲ lavinamųjų žaislų pasirinkimas platus. Dauguma jų orientuoti į spalvų, formų, tekstūrų pažinimą, daiktų grupavimo pagal tam tikrus požymius įgūdžių lavinimą, pastabumo skatinimą ir pan. Žaidžiant tokius žaidimus lavinama smulkioji motorika, judesių koordinacija.

NUO 4 METŲ, taip pat NUO 5 METŲ vaikams skirtų edukacinių žaidimų gausą papildo ir tie, kurie skatina mokytis raidelių, skaičių, atrasti, pažinti. Šio amžiaus vaikams skirti lavinamieji žaidimai neretai yra dėlionių tipo, populiarus ir modelinas vaikams.

NUO 6 METŲ vaikams skirti lavinamieji žaislai orientuoti į jau minėtus aspektus, taip pat į reakcijos lavinimą, skatinimą mąstyti, kurti ir pan. Nemažą dalį žaislų sudaro dėlionės, kortelių žaidimai, nesudėtinga tapyba pagal skaičius.

NUO 7 METŲ ir vyresniems vaikams skirti edukaciniai žaislai orientuoti į pažinimą, atradimus, mokymąsi. Jų gausoje rasite nemažai skirtų eksperimentuoti, lavinti kūrybiškumą, ugdyti mąstymą, kantrybę, lipdyti, konstruoti ir pan.

Dar vienas aspektas, į kurį verta atsižvelgti, yra tai, su kokiais žaislais vaikas mėgsta žaisti. Iš pradžių žaislai mergaitėms ir berniukams beveik nesiskiria, vėliau atsiranda ryškesnis skirstymas. Atsižvelkite, jei vaikas labiau mėgsta meistrauti, konstruoti, galbūt susikoncentruoti ir žaisti pasyvius žaidimus, gal mėgsta kortelių žaidimus, domisi augalais, kosmosu, madomis ar kitais dalykais. Lavinamieji žaislai vaikams gali būti orientuoti į labai skirtingus pomėgius.

Lavinamieji žaidimai internetu: paprasta, patogu, gera kaina

Kiekvienam iš Jūsų siūlome labai didelę lavinamųjų žaislų įvairovę pigiau. Rasite skirtų kūdikiams ir vyresniems vaikams, labai daug universalių žaislų, taip pat yra žaislai mergaitėms ar labiau tinkantys berniukams.

Mūsų pasiūloje lavinamieji žaislai vaikams parduodami labai gera kaina. Galite pirkti dar pigiau, kai taikoma akcija. Negana to, jūsų laukia patogus pasirinkimo procesas, mat produktai turi nuotraukas, aprašymus, kas padės pasirinkti.

Žaislai mergaitėms ir berniukams yra puikios kokybės, užtikrinantys turiningą, smagų laiką ir leidžiantys pajusti pažinimo, atradimų džiaugsmą.