Užrašų knygutės 

Prekių kiekis: 25

Užrašų knygutė yra puiki priemonė, kai reikia užsirašyti svarbią informaciją, priminimą, susiplanuoti dienos darbus, pasižymėti tai, ko nevalia pamiršti ir pan. Ir nors šiandien turime galimybę tai daryti išmaniuosiuose telefonuose, užrašų knygučių populiarumas vis dar didelis. Tiesa, jos puikiai tinka ir verslo dovanai!

Užrašų knygutės mūsų asortimente

· Mūsų pasiūloje yra užrašų knygutės suaugusiems ir tinkančios vaikams: mergaitėms ir berniukams.
· Plati spalvų gama suteikia progą rinktis iš tikrų tikriausios gausos: pilkos, rudos, raudonos, mėlynos, oranžinės, žalios, violetinės, juodos ir kt. Užrašų knygutės yra vienspalvės arba margintos dailiais raštais, paveikslėliais, labai gražios užrašų knygutės yra retro stiliaus.
· Užrašų knygutės linijomis ir langeliais;
· Skirtingų tipų užrašų knygutės: su spirale, su guma, įprastos knygos formos. Knygučių kampai gali būti 90 laipsnių arba užapvalinti.
· Skirtingas formatas suteiks galimybę išsirinkti tai, koks dydis aktualus Jums. Populiariausi mūsų asortimente – A6 ir B6 formatai.
· Užrašų knygutės skiriasi ir lapų skaičiumi – turime 140, 100, 80, 82, 114 lapų ir kt.
· Kartono arba odiniu viršeliu, taip pat turinčios stilingą kietą medinį viršelį užrašų knygutės.
· Mūsų užrašų knygutės odiniu viršeliu bus solidi ir praktiška verslo dovana Jūsų partneriams, kolegoms 2019, 2020 ar kitais metais, nes jos visada naudingos ir madingos.

Kur įsigyti gražių ir kokybiškų užrašų knygučių?

Jei domina daili, stilinga ir kokybiška užrašų knygutė, siūlome pirkti „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje arba internetu mūsų el. parduotuvėje. Platus asortimentas, puikios kainos ir nepriekaištinga kokybė.