Mokykliniai plunksnakočiai, rašalo trinikliai 

Prekių kiekis: 166

Plunksnakočiai yra vienos pirmųjų rašymo priemonių mokykloje. Pradinukams paprastai galima rašyti būtent su šiomis priemonėmis, mokantis pirmųjų raidžių ir dailios rašysenos. Plunksnakočių asortimentas rinkoje labai platus – begalė spalvų, paveikslėlių ir dizaino ypatumų, skirti kairiarankiams, dešiniarankiams ar universalūs, paprasti ar ergonomiški ir t.t. Jei ir Jums iškilo poreikis įsigyti naują kokybišką plunksnakotį, tai „Dolovijos“ pasiūlymų įvairovėje tikrai rasite tobulą tiek sau, tiek vaikui.

Kaip išsirinkti plunksnakotį?

Renkantis plunksnakotį svarbu atsižvelgti į tokius aspektus:

· Šio tipo rašikliai gali būti skirti kairiarankiams arba dešiniarankiams, o taip pat ir universalūs. Atsižvelgus į šį aspektą plunksnakotis bus labai patogus naudoti.
· Kam skirtas rašiklis? Jei renkate rašymo priemonę ikimokyklinukui, pradinukui, tai labai geras pasirinkimas bus plunksnakotis su ergonomine zona, užtikrinančią, kad pirštukai neslys. Specialią gumutę turintys rašikliai bus patogesni ir vyresniems naudotojams.
· Vaikams puikus pasirinkimas bus žavingas, linksmas, spalvingas plunksnakotis, nes toks drauge ir didins vaikų motyvaciją rašyti.

Plunksnakočių vaikams įvairovė mūsų asortimente

· Šioje prekių kategorijoje rinkitės iš didelės plunksnakočių ir rašalui nutrinti skirtų priemonių įvairovės.
· Plati plunksnakočių spalvų gama, vienspalviai ar spalvoti, puošti piešinėliais, su skaidriu ar nepermatomu korpusu, turintys guminę dalį, suteikiančią ergonomiškumo, turintys M, L ar kito dydžio plunksną ir kt.
· Kai kurie parkeriai orientuoti į tam tikro amžiaus vaikus, pavyzdžiui, nuo 7 metų ar kt.
· Plunksnakočiai iš mūsų asortimento yra skirti ir dešiniarankiams, ir kairiarankiams.
· Šioje prekių grupėje galite rinktis ir GRIFFIX-4 rinkinius, skirtus išmokyti vaikus teisingai rašyti. Ši sistema tinka vaikams nuo trejų metukų. Kuo anksčiau vaikas išmoks taisyklingai laikyti rašymo priemonę, tuo greičiau pradės dailiai rašyti.
· Jei reikalingos geros koregavimo priemonės, taip pat rinkitės mūsų pasiūloje: koregavimo skystis su teptuku, koregavimo pieštukai, koreguoti skirtos juostelės, korektoriai. Rinkitės pagal tai, ką norėsite koreguoti, kokio rezultato tikitės. Vaikams labai patogūs koregavimo pieštukai bei juostelės – jie netepa, paprastai naudojami.
· Visos priemonės yra kokybiškos, patvarios, tinkančios ir suaugusiems, ir vaikams: tiek darželinukams, pradinukams ar vyresnių klasių mokiniams.

Kokybiški plunksnakočiai internetu – patogu pirkti gera kaina

Reikia gero plunksnakočio mokiniui, tačiau vis neatrandate laiko jo paieškoms fizinėse pardavimo vietose? Tuomet pirkite iš mūsų el. parduotuvės ir jau netrukus galėsite mėgautis geriausia rašymo patirtimi. Kokybiški, tvirti ir puikiai rašantys plunksnakočiai, geros koregavimo priemonės iš mūsų asortimento – lengvai, greitai ir pigiau.

Kur įsigyti gerų plunksnakočių ir rašalo triniklių mokyklai?

Domina plunksnakočiai ir rašalo trinikliai? Atvykite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje, Ševčenkos gatvėje, apžiūrėkite didžiulį asortimentą ir išsirinkite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Kiekviena vaikiška prekė žavi įstabiomis spalvomis, linksmu dizainu ir patogumu vaiko rankai. Mūsų parduotuvėje yra ne tik rašymui skirtos priemonės, bet ir kitos mokyklinės prekės – rasite visa, ko gali prireikti ugdymo procesui.