DP Craft gaminiai iš putų polistirolo 

Prekių kiekis: 12

Artėjant Kalėdoms, gimtadieniams, asmeninėms šeimos šventėms, Velykoms, krikštynoms ar kitoms šventėms planuojame dekoracijas. Šiandieninės šventės be jų sunkiai įsivaizduojamos. Nenuostabu – juk stilingai, dailiai papuošta aplinka suteikia šventei norimą akcentą – prabangos, romantikos, žaismingumo, elegancijos, solidumo ar dar kitokį. Jei ir Jus užgriūva dekoravimo rūpesčiai, siūlome pasinaudoti gaminiais iš putų polistirolo – tai puiki priemonė, suteikianti plačius kelius kūrybai bei leidžianti tai atlikti kur kas paprasčiau. Pasižvalgykite po mūsų el. parduotuvėje besipuikuojančius putplasčio formos gaminius.

Putplasčio burbulai ir kitos putplasčio formos

  • Mūsų pasiūloje yra didžiulė įvairovė iš polistirolo pagamintų dekoracijoms tinkamų gaminių, pavyzdžiui: putplasčio kamuoliukai - rutuliai, kūgio formos figūrėlės, žvaigždės, žiedai, kiaušinio formos figūrėlės, vazelės, kiškučiai, elniukai, katinai, pelėdos, vištos, batai, varpeliai, eglutės, snaigės, dėžutės, saldainiai ir kt. Pasirinkimas labai platus, atrasite kiekvienai šventei tinkamų elementų.
  • Gaminių iš putų polistirolo dydžiai skirtini: 20, 10, 6, 22, 7, 9, 14, 12, 25, 15 cm ir daug kitų pasirinkimų.
  • Pakuotėse yra skirtingi figūrėlių skaičiai. Kai kurios parduodamos po viena, kitos po dvi, tris, keturias ar dar daugiau.
  • Visi mūsų pasiūloje esantys gaminiai iš putų polistirolo yra aukštos kokybės, patvarūs ir puikiai atlieka savo funkciją – tai tobulas pagrindas kūrybiniams darbeliams.
  • Kiek kainuoja mūsų dekoracijoms skirtos figūrėlės iš putų polistirolo? Kainos varijuoja labai plačiame diapazone, kadangi priklauso nuo dydžio, figūros formos, jų skaičiaus pakuotėje. Kainos šioje prekių kategorijoje startuoja vos nuo vieno euro, o brangiausi gaminiai kainuoja kiek daugiau nei dešimt eurų.

Kam gali būti naudojami gaminiai iš putų polistirolo?

Putplasčio formos iš putų polistirolo naudojamos įvairiems kūrybiniams darbams, o dažniausiai – šventinėms dekoracijoms gaminti. Pavyzdžiui, eglutės, varpelio, elniuko, žvaigždės formos tobulai tinka Kalėdoms, o štai kiškučiai, kiaušiniai, saldainiai – Velykoms ir pan.
Gaminiai iš putų polistirolo gali būti dekoruojami įvairiais būdais, pavyzdžiui, dažomi, apklijuojami ar kt. Iš jų galima kurti pastatomas kompozicijas, labai populiaru daryti pakabinamas girliandas.

Tokios dekoracijos tinka šventės vietai papuošti, taip pat ja s galima įkurdinti namuose šventiniu laikotarpiu.

Gaminiai iš putų polistirolo internetu – greita, patogu ir gera kaina

Artėja šventė, o Jūs neturite nė vienos puošybos idėjos? Siūlome išbandyti gaminius iš putų polistirolo – nustebsite, kiek galimybių jie suteikia ir kaip šauniai atrodo! O geriausia, kad jiems įsigyti Jums nereikės nė iš namų išeiti – pirkti mūsų el. parduotuvėje labai saugu, patogu ir paprasta. Išsirinkite patinkančias prekes, o mes pasirūpinsime operatyviu jų pristatymu.

Kur įsigyti gražių putplasčio formos gaminių iš putų polistirolo?

Jei ieškote, kur pirkti dailių putplasčio burbulų ar kitų gaminių iš putų polistirolo dekoracijoms gera kaina, mūsų asortimentas Jums patiks. Užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje, apžiūrėkite gaminių įvairovę ir išsirinkite tai, kas atitiks poreikius.