Ekranai 

Nėra jokių prekių šitoje kategorijoje

Organizuojant renginius didelei auditorijai, pavyzdžiui, konferencijas, seminarus, mokymus ar kt., svarstoma, kaip pateikti informaciją, kad ji būtų lengvai prieinama ir matoma visiems dalyviams. Dažniausias sprendimas – informacijos pateikimas dideliame ekrane, naudojant specialius įrenginius, pavyzdžiui, projektorių.

Jei turite projektorių, bet domina nauji, kokybiški ir patvarūs ekranai, rinkitės „Dolovijos“ asortimente. Galite atvykti į fizinę parduotuvę arba patogiai ir greitai ekraną įsigyti internetu.

Kokį ekraną rinktis?

Jei svarstote, kokį projektoriaus ekraną rinktis, tai pirmiausia apsvarstykite dydžio kriterijų. O pastarasis priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių. Galimybėmis laikome pakabinimo vietą. Jei siena, ant kurios kabinsite ekraną, nedidelė, tuomet nesirinkite už ją didesnio ekrano – taikykitės prie sienos matmenų. Jei siena didelė, tuomet galimybės platesnės. Visgi nedidelėms auditorijoms nebūtina investuoti į didelių išmatavimų ekranus. Bet jei patalpa erdvi, informacija bus pateikiama daugeliui žmonių vienu metu, tada didelis ekranas bus geresnis pasirinkimas, mat reikia, jog informacija būtų gerai matoma ir toliau nuo ekrano esantiems klausytojams.
Blizgus ar matinis projektoriaus ekrano paviršius? Rekomenduotume prioritetą teikti matiniam, nes jis neatspindi šviesos. Jei paviršius bus blizgus, atspindžiai gadins vaizdo kokybę, bus nepatogu ar net labai sunku įžiūrėti ekrane pateikiamą informaciją. Tad matinis variantas kur kas patrauklesnis.

Ekranai mūsų asortimente

· Mūsų projektoriaus ekranai yra aukštos kokybės, patvarūs, stiprūs, tad garantuoja patogų ir sėkmingą jų naudojimą ilgalaikėje perspektyvoje.
· Ekranai kabinami ant sienos.
· Siūlome projektorių ekranus, kurių paviršiaus medžiaga yra matinė.
· Ekranai balti.
· Populiariausias mūsų asortimente esantis ekrano dydis yra 1 520x1 520 mm.
· Ekranus komplektuojame su specialiai jiems skirtais futliarais iš lakštinio metalo. Tokie užtikrina ne tik patikimą ekrano apsaugą, bet ir patogų transportavimą, sandėliavimą.

Kiek kainuoja ekranas projektoriui?

Pakabinami ekranai skiriasi savo kaina. Jos priklauso nuo kelių aspektų, kurių esminis – ekrano matmenys. Mūsų asortimente didelį ekraną (maždaug 1,5x1,5 m) įsigysite už kiek daugiau kaip 100 eurų. Puiku tai, kad ši investicija bus ilgalaikė, nes tvirtą, kokybišką ekraną naudosite ilgai.

Ekranai internetu

Jei reikia naujo, kokybiško ekrano projektoriui gera kaina, bet neturite laiko jo paieškoms, ne bėda – pirkti mūsų el. parduotuvėje internetu labai greita, paprasta ir patogu. Pirkdami internetu nepriklausote nei nuo laiko, nei nuo fizinių parduotuvių strateginės vietos, pirkti galite bet kuriuo Jums tinkamiausiu metu ir iš bet kurios vietos. Ar gali būti patogiau? Taip, žinoma! Dar Jums nereikės rūpintis pirkinio atsiėmimu – pristatysime nurodytu adresu atsakingai ir sparčiai.

Kur įsigyti gerą ekraną?

Domina projektoriams skirti pakabinami ekranai? Svarstote, kur kokybiškų, patvarių galite įsigyti pigiau? Ilgai nedvejokite ir užsukite pas mus – „Dolovijos“ parduotuvę rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Garantuojame dėmesingą aptarnavimą, puikų kainos ir kokybės santykį bei pagalbą renkantis.