Kalkė popierius 

Prekių kiekis: 7

Kalkės yra kanceliarinės prekės, kurios raštinių reikmenų kategorijoje įsitvirtinę jau labai seniai ir populiarios yra iki šiol. Tai – kopijuojantis popierius. Naudojamos biuruose, mokyklose, darželiuose bei kitose ugdymo ar kitos paskirties įstaigose. Reikalingos kalkės kopijavimui? Pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir išsirinkite labiausiai tinkančias Jums.

Kalkės mūsų asortimente

· Mūsų pasiūloje yra A4 formato kalkinis popierius. Vienoje pakuotėje rasite 100 kalkių vienetų.
· Turime kelias skirtingas spalvas – juodos, mėlynos kalkės.
· Gamintojo „Pelikan“ iš popieriaus pagamintos kalkės yra skirtos daugkartiniam kopijavimui. Iš abiejų pusių kalkė yra padengta vašku ir pasižymi tuo, jog yra savaime regeneruojanti, t. y. rašomasis kalkės sluoksnis atsikuria savaime.
· Mūsų turimos kalkės, kurių gamybai naudojamas popierius, yra skirtos spausdinimo mašinėlėms arba rašymui ranka.
· Siūlome ir iš plastikinės plėvelės pagamintas kalkes, padengtas dažais su skiedikliu. Tokia kalkė garantuoja nepriekaištingą švarą bei aiškumą kopijuojant. Iš plastikinės plėvelės pagamintos kalkės bus puikus pasirinkimas spausdinimo mašinėlėms arba rašyti ranka (priklauso nuo konkretaus gaminio).

Kalkė internetu

Kalkės internetu – patogu ir greita rinktis, apmokėti bei jau visai netrukus naudotis naujuoju pirkiniu. Jeigu norite pirkti sparčiai, neišeidami iš namų ar darbo vietos bei efektyviai taupyti brangų savo laiką, tuomet pirkite kalkes mūsų el. parduotuvėje www.kanceliarinesprekes.lt. Internetu pirkti galite bet kuriuo Jums patogiu metu, iš bet kurios vietos, kadangi nereikia derintis prie parduotuvė darbo laiko ir strateginės vietos. Pasinaudokite virtualaus pirkimo privalumais.

Kur įsigyti gerų kalkių?

Ieškote, kur pirkti kokybiškas, patvarias kalkes spausdinimui ar rašymui ranka? Domina dekoratyvinis popierius-kalkė? Norite mokėti patrauklią kainą už aukštą kokybę? Tuomet kviečiame užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje, kur Jūsų dėmesio laukia ne tik kopijavimui, rašymui skirtos kalkės, bet ir kitos raštinės prekės. Siūlome itin platų asortimentą konkurencinga kaina, pagalbą renkantis, patarimus, jei nežinote, kuris kalkinis popierius ar kitos raštinės, mokyklinės prekės tinkamiausios Jums. Apžiūrėkite prekes realiai, gaukite naudingų patarimų ir mėgaukitės maloniu apsipirkimu. Negalite atvykti į „Dolovijos“ fizinę parduotuvę? Neverta nusiminti, nes visas prekes rasite ir mūsų el. parduotuvėje.