Raštinės reikmenys 

Prekių kiekis: 443

Įvairios raštinės reikmenys supa mus kiekvieną dieną: tiek namuose, tiek darbe ar mokantis. Sunkoka įsivaizduoti mokymosi procesą be sąsiuvinių, rašiklių, pieštukų, popieriaus ir kitų priemonių, o darbą biure be tušinukų, segiklių, antspaudų, skylamušių ir kitų priemonių. Labai platus tokių reikmenų spektras Jūsų laukia „Dolovijos“ asortimente – pirkite parduotuvėje arba internetu.

Raštinės prekės mūsų asortimente

Turime labai platų pasirinkimą – keli šimtai raštinių reikmenų vienoje vietoje – labai patogus ir greitas apsipirkimo procesas. Tad nesvarbu, ar Jums reikia vos kelių priemonių, ar reikmenų dideliam kolektyvui. Mūsų pasiūloje:

· matavimui, braižymui skirtos priemonės, pavyzdžiui, liniuotės, matlankiai, lekalai ir kt.;
· dokumentams, popieriui susegti, išsegti ar prisegti skirtos priemonės, pavyzdžiui, spaustukai, adatėlės, smeigtukai, sąvaržėlės, sąsagėlės, išsegikliai, segikliai, skylamušiai ir kt.;
· kitos smulkios raštinės reikmenys, pavyzdžiui, drožtukai, trintukai, gumytės ir kt.;
· popieriui, kartonui pjauti, kirpti, klijuoti skirtos priemonės, pavyzdžiui, žirklės, vokų peiliai, maketavimo peiliukai, geležtės, klijai, lipnios juostelės ir kt.;
· antspaudai ir jų pagalvėlės;
· tušas ir korektūros priemonės;
· lipnūs produktai;
· notarų biuro reikmenys;
· kiti reikmenys, pavyzdžiui, siūlai, virvės, antpirščiai, burbulinė plėvelė ir kt.


Visos mūsų asortimente esančios raštinės reikmenys atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, tad užtikrina geriausią naudojimosi jomis patirtį. Plati pasiūla leis net išrankiausiam klientui išsirinkti idealiai poreikius atitinkančias priemones.

Raštinės prekės internetu

Rinkitės reikmenis mūsų el. parduotuvėje ir pasinaudokite pirkimo internetu teikiamais privalumais. Pirkti internetu labai greita ir patogu, tai leidžia maksimaliai taupyti brangų Jūsų laiką, o neretai ir mokėti kur kas pigiau. Pirkdami el. parduotuvėje esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, tad visiškai savarankiškai galite planuoti pirkimo procesą. Negana to, prekių filtravimo galimybė leis paiešką padaryti ne tik greitesnę, bet ir tikslesnę.

Kur įsigyti kokybiškų raštinių prekių?

Domina kokybiškos raštinės reikmenys Vilniuje, o gal kitame Lietuvos mieste? Užsukite į „Dolovija“ parduotuvę T. Ševčenkos gatvėje ir susikomplektuokite pageidaujamą pirkinių krepšelį. Negalintys atvykti patogiai apsipirks el. parduotuvėje, o pirkinius pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą. Taip pat siūlome ir didmeninę prekybą, todėl raštinėmis reikmenimis greitai ir lengvai aprūpinsite visus savo biuro darbuotojus.