Sąsiuviniai A5, A4 ir B5 

Prekių kiekis: 97

Visi žinome, kas yra sąsiuviniai. Populiariausi jie mokyklose, taip pat juos naudoja studentai, mokytojai bei dėstytojai, darželinukai, ikimokyklinukai ir kt. Tai labai populiari kanceliarinė priemonė, be kurios ugdymo procesas sunkiai įsivaizduojamas. Galbūt ateis laikai, kai mokiniai viską rašys į elektroninius sąsiuvinius ar užrašų knygutes, bet šiandien tam naudojami įprasti sąsiuviniai: linijomis ir langeliais. Jei ieškote, kur pirkti gerų sąsiuvinių mokiniams, studentams ar kt., tai siūlome pasižvalgyti „Dolovijos“ sąsiuvinių įvairovėje ir išsirinkti tinkamiausius.

Sąsiuviniai mūsų asortimente

· Turime sąsiuvinių linijomis ir langeliais.
· Mūsų asortimente yra sąsiuviniai, skirti studentams, mokyklai, užrašams ir kt.
· Formatų pasirinkimas suteikia progą rasti tai, kas idealiai atitinka poreikius. Siūlome šių formatų sąsiuvinius: A5, A4. Kokie reikalingi Jums – dideli ar mažesni?
· Mūsų mokykliniai sąsiuviniai turi skirtingą lapų skaičių. Kokie aktualūs Jums: plonesni ar stori? Rinkitės 48, 52, 96, 160 ar kt. skaičiaus lapų sąsiuvinius.
· Lapų storis irgi reikšmingas kriterijus renkantis. Mūsų asortimente – 60, 70, 80 g ar kt. storio lapų sąsiuviniai. O sąsiuvinių viršeliai paprastai yra kur kas storesni, todėl ilgai išlaiko reprezentatyvią išvaizdą, yra atsparesni, glamžymui ar kitam poveikiui.
· Mūsų asortimente esantys sąsiuviniai skiriasi koloritu, kitais dizaino sprendimais. Turime tinkančių berniukams, mergaitėms arba universalių. Siūlome vienspalvius arba spalvotus sąsiuvinius, pastelinių arba ryškių spalvų.

Sąsiuviniai internetu

Jei reikia kokybiškų sąsiuvinių langeliais ar linijomis pigiau, bet neturite laiko važiuoti jų pirkti į fizines pardavimo vietas, pirkite internetu – tai labai paprasta, lengva ir greita. Pirkti internetu galite iš bet kurios vietos, bet kuriuo Jums tinkamiausiu metu.

Kur įsigyti kokybiškų sąsiuvinių langeliais ir linijomis?

Domina kokybiški mokykliniai sąsiuviniai mokyklai, studentams, vaikams minkštu ar kietu viršeliu, o gal dailūs, stilingi užrašų sąsiuviniai? Norite tokius įsigyti labai gera kaina? Kviečiame užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje ir išsirinkti iš labai plataus sąsiuvinių spektro. Garantuojame didelį pasirinkimą, puikų kainos ir kokybės santykį, profesionalų aptarnavimą ir pagalbą renkantis. O jei esate ne iš Vilniaus, nenusiminkite, nes mūsų el. parduotuvėje Jūsų laukia toks pat didelis sąsiuvinių ir kitų kanceliarinių priemonių pasirinkimas.