Apie mus

UAB "DOLOVIJA"- įmonė subūrusi darnų bei ambicingą kolektyvą, kuris savo veiklos srityje turi sukaupęs nemažą patirtį ir žinių bagažą.

Mūsų bendrovė užsiima importu ir eksportu, didmenine ir mažmenine prekyba.

Esame vieninteliai Q-CONNECT (Belgija); DONAU (Austrija); OFFICE PRODUCTS (EU); ADEL (Turkija);  BUROMAX (Ukraina);

WARTA (Lenkija)LASTVA (Serbija); RYSTOR (Lenkija);  DIAMOND Dotz (Kipras);DP CRAFT (Lenkija); STABILO (Vokietija); ALPINO (Ispanija);GABOL (Ispanija); KOSMOS (Vokietija) atstovai Lietuvoje.

Taip pat atstovaujame firmas: CITIZEN SYSTEMS JAPAN CO.,LTD. (Japonija); PELIKAN (Vokietija); FRANKEN (Vokietija); St.Majewski (Lenkija); EDUCA BORRAS (Ispanija) ; ARGO (Lenkija); PASO (Lenkija); FELLOWES (JAV ); JAN-POLBIS (Lenkija);ICO-SAX (Austrija); PANTA PLAST (Lenkija);KEYROAD (Kinija); BI-OFFICE (Portugalija),WENGER (Šveicarija);.

Prekiaujame ir Lietuvos gamintojų produkcija.

Mes pasiruošę :

  • įsiklausyti į kiekvieną vartotoją individualiai;
  • atsižvelgti į savo partnerių problemas bei galimybes; rengti pristatymus bei seminarus įvairiose Lietuvos vietose, siekiant kuo plačiau ir išsamiau supažindinti vartotojus su produktais;
  • aprūpinti savo partnerius visa reikiama technine dokumentacija bei reklamine medžiaga;
  • konsultuoti visais su produktais susijusiais klausimais;
  • užtikrinti savalaikį produktų tiekimą bei servisą.

Mūsų įsivaizduojamas veiklos ir struktūros modelis - tai ribinis partnerių skaičius visoje Lietuvoje. Esame įsitikinę, kad nekonkuruodami, o susivieniję galime tapti įtakingais ir pasiekti geresnių rezultatų. Mūsų tikslas yra augti kartu su Jumis, kurti bendrus reklamos, produktų populiarinimo, veiklos plėtimo projektus. Tik bendrom jėgom galime pasiekti užsibrėžto tikslo. Visiškas abipusis supratimas užtikrins abipusę naudą.

Mes užtikriname Jus, kad naudodamiesi mūsų importuojama produkcija liksite patenkinti savo darbu ir jo rezultatais.

Kviečiame visus kartu bendradarbiauti bei įtvirtinti ilgalaikę partnerystę.

Mūsų pasiekimai

2014 metų lapkričio 5d.mūsų įmonei suteiktas ženklas ’’Stipriausi Lietuvoje 2014’’

„Stipriausi Lietuvoje 2014“– tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Kaip įvertinti stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2014“ sertifikatus – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, taip pat turto areštų, kitą informaciją.

UAB ''DOLOVIJA'' ženklas „Stipriausi Lietuvoje 2014“ matomas tarp kitų stipriausių Lietuvos įmonių www.creditinfo.lt ir www.rekvizitai.lt.


2012 metų kovo 5d. mūsų įmonei suteiktas ženklas CrefoCertSTABILUS.


Malonu pranešti, kad Mūsų įmonė įvertinta kaip viena iš stabiliausių Lietuvoje.

Tai liudija suteiktas mums ženklas CrefoCertSTABILUS.

Šis ženklas suteikiamas vadovaujantis nuo 1879 m. veikiančio susivienijimo Verband der Vereine Creditreform (Vokietija) metodika.

Kaip teigia minėtą įvertinimą gavę Vakarų Europos verslininkai, CrefoCert skatina tarpusavio pasitikėjimą, stiprina pozicijas derybose su partneriais, pirkėjais, bankais, investuotojais ne tik vienos valstybės, bet ir tarptautiniu mastu.

CrefoCertSTABILUS ženklas yra įdėtas šalia mūsų įmonės pavadinimo į išsamiausią ir seniausiai veikiančią Lietuvos įmonių duomenų bazę www.CR.lt. Įvertinimas čia bus rodomas tol, kol mūsų įmonė atitiks aukščiau minėtus parametrus.

Ši informacija taip pat skelbiama ir užsienio verslininkams skirtame „Stabilių Lietuvos įmonių sąraše“ - www.stabilus.lt lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Rekvizitai

UAB ''DOLOVIJA''

Teisinė forma: Uždaroji akcinė bendrovė

Buveinė: T.Ševčenkos 15/14,Vilnius

Kodas: 123404953

Įregistravimo data: 1995 m. lapkričio 21 d.

Registro tvarkytojas: Valstybės įmonė Registrų centras

PVM mokėtojo kodas : LT 234049515