Segikliai 

Prekių kiekis: 45

Segikliai yra skirti susegti popieriaus lapams. Pasirūpinkite, kad Jūsų darbo vietoje visos sutartys, aktai ir kiti dokumentai būtų susegti – tai leis užtikrinti sistemingą dokumentų klasifikavimą, tvarką darbo vietoje. Ne mažiau svarbu tai, jog susegti lapai leis išvengti svarbių dokumentų pasimetimo rizikos. Segikliai naudojami biuruose, viešosiose įstaigose, mokyklose ir kitose ugdymo įstaigose bei visur, kur reikia susegti popieriaus lapus. Jums taip pat reikalingi segikliai sąsagėlėms? Rinkitės iš mūsų pasiūlymų gausos tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius!

Segikliai mūsų asortimente

· Turime labai platų sąsagėlių segiklių spektrą: skirtingų dydžių, įvairių spalvų ir funkcionalumų, todėl net išrankiausi klientai atranda tai, kas atitinka jų lūkesčius.
· Rinkdamiesi segiklius įvertinkite, kokį kiekį lapų dažniausiai yra poreikis susegti. Tai – vienas iš pasirinkimo kriterijų. Mūsų asortimente rasite segiklius, galinčius susegti iki 12, 15, 25, 20, 30, 40, 240 ar kito skaičiaus lapų.
· Atsižvelkite į tai, kokiomis sąsagėlėmis segti skirtas konkretus segiklis. Turime tokių, kuriems reikės tokių dydžių sąsagėlių: 23/6, 23/8, 23/10, 24/6, 26/6 ir daug kitų.
· Mūsų segikliai yra įvairių spalvų: violetiniai, pilki, rožiniai, mėlyni, žali, raudoni, juodi ir kt. Plati spalvų gama suteikia daug pasirinkimo galimybių.
· Taip pat mūsų pasiūloje esantys sąsagėlių segikliai skiriasi ir savo forma bei kitais dizaino ypatumais – rinkitės klasikinius arba originalius, modernius.
· Patvarūs, patikimi yra metaliniai segikliai popieriui, kurie garantuos ilgą naudojimosi laiką. Metalinis segiklis gali būti dengtas guma – tokie garantuoja maksimalų komfortą naudotojui.
· Turime ir elektrinių popieriaus segiklių.

Segikliai popieriui internetu

Internetu pirkite greitai ir patogiai. Rinkitės tinkamiausius segiklius, taip pat nepamirškite sąsagėlių ir jau netrukus galėsite mėgautis naujojo pirkinio privalumais! Perkant internetu Jums nereikės net palikti savo darbo vietos, todėl efektyviai taupysite laiką. Segikliai internetu – pigiau, greičiau ir patogiau.

Kur įsigyti kokybiškų segiklių?

Svarstote, kur pirkti kokybiškus popieriui susegti skirtus segiklius? Domina priemonės gera kaina? Tuomet laukiame Jūsų Vilniuje, „Dolovijos“ parduotuvėje, kur rasite platų ne tik segiklių, bet ir kitų kanceliarijos priemonių pasirinkimą. Užtikriname dėmesingą aptarnavimą, pagalbą renkantis ir geriausią pirkimo patirtį.