Lekalai, trafaretai 

Prekių kiekis: 12

Paminėjus lekalus daugeliui kyla klausimas, kas tai yra. Sutikime, žodis ne taip ir dažnai vartojamas. Tad kas yra lekalai? Taip vadinamos braižymui skirtos plokštelės, kurios gali turėti įvairaus kreivumo briaunas. Paprastai lekalai ir šablonai vartojami kaip sinonimai, o jų panaudojimo spektras platus: itin dažnai naudojami siuvimui, taip pat medžio, metalo dirbinių gamyboje, lekalai bei šablonai reikalingi ir santechnikams, elektrikams, o štai vaikiški paįvairina mokymosi procesą, skatina kurti. Tad jei ir Jums reikalingi vaikiški ar specializuoti lekalai, šablonai, o gal kitos kanceliarinės prekės, rinkitės „Dolovijos“ pasiūloje.

Lekalai, šablonai mūsų asortimente

· Vaikams skirtų lekalai: vaisiai ir daržovės. Tai puiki proga vaikams išmokti piešti pagrindinius, dažniausiai vartojamus vaisius bei daržoves. Šie šablonai yra B5 formato, pagaminti iš tvirtos, kokybiškos plastmasės.
· Specializuoti lekalai tam tikrų profesijų atstovams: santechnikams, elektrikams ir kt. Santechnikams toks šablonas padeda paruošti montavimo darbų schemas, elektrikams skirtas šablonas leidžia lengviau, sparčiau ir tiksliau paruošti elektros montavimo darbų schemas. Šių šablonų gamybai naudojama skaidri, rudos spalvos plastmasė. Specializuoti lekalai patikimi, tvirti ir aukštos kokybės.
· Taip pat turime karininkams skirtų šablonų. Pastarųjų gamybai naudojamas skaidrus ir lankstus plastikas. Tačiau nepriklausomai nuo lankstumo, drauge išlaikomas patvarumas ir stiprumas. Karininkams skirti lekalai naudojami braižymui: planams, schemoms, grafiniams elementams ir kt.
· Kai kurie lekalai parduodami komplektais. Pavyzdžiui, šablonai elektrikams supakuoti po tris skirtingas liniuotes-šablonus.
· Turime diametrų šabloną – daugybė skirtingų diametrų.
· Asortimente ir kitos liniuotės-trafaretai, pavyzdžiui, raidžių. Pastarieji skiriasi raidžių dydžiu – turime 10, 14 ir 20 mm.
· Šablonų gamybai naudojamos patikimos, tvirtos medžiagos. Visomis priemonėmis patogu naudotis tiek savo sričių profesionalams, tiek vaikams vaikiškais lekalais.
· Tokie šablonai dažnai naudojami ir mokymosi procese, ypač aktualūs matematikai, braižybai. Šios mokyklinės prekės tinka įvairaus amžiaus vaikams, tad dažnai perkamos mokyklai, darželiui.

Lekalai ir šablonai internetu

Jei Jums braižymui reikalingi šablonai, lekalai, trafaretai, bet neturite daug laiko jų paieškoms, tikslinga pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje. Pirkdami virtualioje erdvėje būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko, tad galėsite pirkti iš namų, darbo, lauko kavinės, sodybos ar iš kitos vietos Jums patogiausiu metu. Negana to, pristatysime pirkinius Jūsų nurodytu adresu! Pirkimas internetu suteikia daug komforto ir leidžia efektyviai taupyti brangų laiką.
Mūsų el. parduotuvėje pateiktos realios kiekvieno produkto nuotraukos, aprašymas, kaina, tad čia atrasite visą reikiamą informaciją.

Kur įsigyti gerų lekalų, specializuotų ar vaikiškų šablonų?

Reikalingi kokybiški lekalai, šablonai vaikams, tam tikrų sričių atstovams, o galbūt geri raidžių trafaretai? Svarstote, kur tokius įsigyti labai patrauklia kaina?

Tuomet Jums verta užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje. Esame įsikūrę Ševčenkos gatvėje, strateginiu požiūriu labai palankioje vietoje. Visgi dėl laiko stokos ar kitų priežasčių negalinčius atvykti kviečiame pirkti internetu ir mėgautis internetinio pirkimo privalumais.

Be lekalų ir šablonų, mūsų el. parduotuvėje rasite labai platų priemonių mokyklai, verslui, piešimui pasirinkimą: mokyklinės prekės, kanceliarinės prekės ir kt.