Klijai 

Prekių kiekis: 28

Dažniausiai naudojamų kanceliarijos priemonių sąrašas gana ilgas, tačiau klijai jame patenka į vieną aukščiausių pozicijų. Ši priemonė naudojama mokyklose, darželiuose, kitose ugdymo įstaigose, būreliuose, darbeliams, taip pat biuruose ir kt. Klijai bus nepamainomi, jei reikia sulipinti popieriaus lapus ar atskiras jų dalis, priklijuoti kartoną ar kitas medžiagas.

Klijai mūsų asortimente

Kadangi klijų pasirinkimas mūsų el. parduotuvėje didelis, tai visą asortimentą sugrupavome į kelias kategorijas: pieštukiniai klijai, plastilininiai ir skysti klijai, dekoratyviniai klijai ir karšti klijai.
· Pieštukiniai klijai. Pastarieji neabejotinai populiariausi ugdymo įstaigose pradinukams ar vyresnių klasių mokinių darbeliams, taip pat dažnai naudojami ir namuose. Mūsų asortimente rinkitės skirtingo svorio klijus: 8, 15, 25 g ar kt. Siūlome rinktis bekvapius, itin lengvai naudojamus pieštukinius klijus, sudėtyje neturinčius tirpiklių. Jais lengvai klijuosite ne tik popierių, bet ir kartoną, fotopopierių.
· Plastilininiai ir skysti klijai. Šioje prekių grupėje rinkitės skystus klijus, klijus-juosteles, PVA klijus, labai patogiai naudojamus pieštuko formos skystus klijus (patogus pasirinkimas vaikams), tūbelėje esančius klijus, plastilininius. Visi pasižymi puikiomis sukibimo savybėmis, aukšta kokybe. Priklausomai nuo klijų tipo, rasite skirtų klijuoti medį, stiklą, audinį, porcelianą, taip pat, žinoma, popierių ir kartoną.
· Dekoratyviniai klijai. Šios kategorijos klijų turime daug ir įvairių. Galite rinktis kelių spalvų komplektą arba pirkti atskirais norimas spalvas: sidabrinę, auksinę, žalią, mėlyną, turkio, rožinę ir kitas. Visos spalvos yra blizgios, labai gražios, parduodamos 60 ml ar kitos talpos buteliukuose, iš kurių klijus labai patogu pilti. Dar mūsų asortimente galite rinktis stiklo dekoratyvinių klijų rinkinį.
· Karšti klijai – jais klijuosite medį, stiklą, audinį, popierių ir kitas medžiagas. Puikiai tiks darbeliams, gėlių kompozicijoms ir daugeliu kitų atvejų, kai reikalingas patikimas, tvirtas sukibimas. Mūsų pasiūloje rinkitės skirtingo ilgio karštų klijų lazdeles, bespalves ir spalvotas blizgias lazdeles, karštų klijų pistoletus.

Klijai internetu

Aktualūs vaikiški ar kiti klijai bei norite jų įsigyti greitai ir patogiai, neišeidami iš namų? Domina platus pasirinkimas ir skirtingos klijų rūšys? Tuomet Jums tikrai patiks mūsų asortimentas, kuriame rasite platų klijų pasirinkimą mokyklai, darželiui, įvairiems darbeliams, biurui ir kt. Pirkti internetu labai patogu ir padeda taupyti laiką.

Kur įsigyti kokybiškų klijų?

Jei reikia pieštukinių, skystų, dekoratyvinių ar kitokių klijų gera kaina, „Dolovijos“ parduotuvėje tikrai išsirinksite. Laukiame atvykstant į mūsų prekybos vietą Vilniuje. Čia realiai apžiūrėsite asortimentą, o kompetentingi darbuotojai padės pasirinkti, jei reikės patarimo.