Vėliavos ir jų priedai 

Prekių kiekis: 17

Jei įstaigai, biurui ar namams reikalinga vėliava, rinkitės mūsų asortimente. Garantuojame kokybę, patvarumą ir puikią išvaizdą.

Kaip rinktis vėliavą?

Renkantis vėliavą pirmiausia reikia žinoti, kokios konkrečiai turėtų būti Jūsų dėmesio centre: valstybinės, ES ar kitos. Taip pat nuspręskite, kokio dydžio vėliava Jums reikalinga. Šie du aspektai kaip reikiant susiaurins alternatyvų lauką ir pasirinkimo procesas sutrumpės.

Taip pat įvertinkite tokius savo poreikius: vėliavą kabinsite ar statysite – tai leis lengviau pasirinkti, ar Jums reikalingas vėliavos kotas ir laikiklis, ar domina vėliavų stovai.

Vėliavos mūsų asortimente

· Mūsų pasiūlymų gausoje Jūsų dėmesio laukia Lietuvos valstybės vėliavos, ES vėliavos, taip pat NATO, istorinės vėliavos ir kt.
· Skirtingų dydžių vėliavos leis išsirinkti tinkamiausią, atsižvelgiant į individualius poreikius ir tai, kam vėliava bus naudojama. Mūsų vėliavų išmatavimai: 1x1,7 m, 0,12x0,20 m, 0,15x0,30 m, 0,70x1,12 m, 0,37x0,62 m ir kt. Koks dydis aktualus Jums?
· Vėliavų gamybai naudojamos tik patikimos, tvirtos medžiagos, todėl visos vėliavos yra kokybiškos, atsparios išorės poveikiui ir ilgai išlaikančios reprezentatyvią išvaizdą.
· Vėliavų kotai mediniai, skiriasi savo ilgiais: 32,5 cm, 2,5 m. Galite rinktis kotą su antgaliu arba be jo ir antgalį įsigyti papildomai. Medinis vėliavos stiebas yra tvirtas ir ilgaamžis.
· Vėliavų stovai – mediniai ir metaliniai. Tiek vieni, tiek kiti yra stabilūs, patvarūs ir ilgaamžiai, atrodo estetiškai bei dailiai. Skiriasi stalinių vėliavėlių stovų aukštis: 29, 31 cm. turime ir trigubą ant stalo statomą 38 cm aukščio stovą net trims vėliavėlėms.
· Turime laikiklių vėliavų kotams: dvigubų ir viengubų. Metaliniai vėliavų laikikliai atrodo labai stilingai, jie patvarūs, atsparūs išorės poveikiui. Laikikliai lengvai tvirtinami prie sienos, labai stabiliai laiko net ilgą vėliavos kotą drauge su vėliava.

Vėliavos internetu

Skubiai reikalinga vėliava, vėliavos stiebas ar laikikliai? Negaiškite laiko kelionei į specializuotas parduotuves, nes pirkti internetu yra kur kas patogiau ir greičiau. Rinkitės reikiamas prekes mūsų asortimente labai gera kaina, o mes pasirūpinsime pirkinių pristatymu. Vėliavos internetu – operatyvu, patogu ir paprasta.

Kur įsigyti vėliavą?

Reikalinga vėliava, domina vėliavos kaina? Atvykite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje – čia Jūsų laukia puikus pasirinkimas ir profesionalus, dėmesingas aptarnavimas – kiekvienam patarsime ir padėsime išsirinkti.