Veido dažai vaikams 

Prekių kiekis: 67

Veido dažai – puiki galimybė susikurti smagų bei išskirtinį šventės įvaizdį, pagalba organizuojant gimtadienį, mergvakarį, Heloviną ar keliaujant į teminį vakarėlį. Jais galima tiesiog spalvinti veidą arba sugalvoti originalių idėjų, pavyzdžiui, nusipiešti mėgstamo herojaus ar filmo veikėjo veidą, vienam vakarui tapti ryškiu, blizgančiu, matomu ar net neatpažįstamu. Kokie veido dažai gali būti ir kaip juos pasirinkti?

Veido dažai vakarėliams ir gimtadieniams

Dažai veidui gali būti įvairių spalvų, tekstūros, išsilaikymo. Juos renkantis, svarbu aiškiai žinoti, kokio įvaizdžio norite. Jei norite tiesiog papuošti veidą blizgučiais ar įvairiais raštais, puikiai tiks spalvoti dažai. Tai gali būti rožiniai dažai veidui, balti dažai veidui, žali veido dažai, mėlyni veido dažai, juodi veido dažai ar bet kokia kita jūsų pagal stilių ir norus pasirinkta spalva.

Jei norite sukurti įspūdingą įvaizdį keliaujant į festivalį ar vakarėlį su atitinkamu apšvietimu, labai gerai atrodys neoniniai dažai veidui. Jais galite puošti ne tik veidą, bet ir visą kūną bei tamsoje būti pastebimi, ryškūs. Šviečiantys dažai veidui gali tikti ir tuo atveju, jei jus domina veido dažai Helovinui. Baugus, tamsoje išryškėjantis makiažas padės sukurti norimą šios šventės atmosferą.

Maskuojantys dažai veidui dažniausiai naudojami kariuomenėje ir pagal specialią paskirtį. Visgi toks derinys gali būti panaudotas ir žaidžiant dažasvydį ar rengiant teminį vakarėlį karine tematika.

Itin populiarūs ir vandeniniai veido dažai. Jie pagaminti naudojat natūralias medžiagas, todėl tinka alergiškiems žmonėms, mažiesiems. Jais galite sukurti puikius piešinius ant veido ar kūno, gerai jaustis ir dažus lengvai nuplauti vandeniu, kada tik panorėję.

Veido dažai vaikams

Veido dažai vaikams – puiki idėja, jei švenčiate teminį gimtadienio vakarėlį ar organizuojate smagų mažųjų susibūrimą. Tokia veikla skatina kūrybiškumą ir gali užimti vaikus ilgam – jiems įdomu piešti tiek ant savo, tiek ant kitų veido, eksperimentuoti su spalvomis, raštais, įvaizdžiu.

Svarbu, kad vaikiški dažai veidui būtų nealergizuojantys, nedirgintų odos. Kokybiški dažai ant veido piešti – kreidutės grimui. Jei jus domina veido dažai mergaitėms, verčiau taip pat bandyti ne kosmetikos priemones, o kreideles ar vandeninius dažus, kurie tiks net ir jautriai mažųjų odai, skatins žaisti ir atverti kūrybiškumą.

Įsigykite veido dažus internetu

Jei jus domina veido dažai Vilnius, Kaunas, Klaipėda, kiti didesni ar mažesni Lietuvos miestai, geriausias būdas jų įsigyti – internetu. Ne visur arti namų pavyks rasti parduotuvę, kuri pasiūlytų itin platų ir pakankamai kokybišką dažų veidui asortimentą, todėl internete rasite viską, ko gali prireikti šventės įvaizdžiui sukurti. Pirkti el. parduotuvėse patogu ir todėl, jog prekių užsisakyti galite nė neišėję iš namų, jums tinkamu laiku, čia skelbiama ne viena patraukli akcija, tad prekių įsigysite pigiau.