Rašalas 

Prekių kiekis: 12

Manote, rašalas jau atgyvenęs dalykas? Smarkiai klystate, nes kanceliarinių prekių kategorijoje jis gana populiarus! O tinkamai parinktas rašalas parkeriui Jums garantuoją puikią rašymo patirtį. Jei ieškote kokybiško rašalo, siūlome rinktis „Dolovijos“ pasiūloje.

Rašalas mūsų asortimente

· Rašalas parduodamas 30, 50 ir 59 ml talpos buteliukuose. Jei rašalo reikia nedaug, naudojate jį retai, tada tikslinga pirkti mažesnės talpos buteliuką. Naudojantiems daug ir dažnai geriausias variantas bus didesnis rašalo buteliukas.
· Turime kelių spalvų rašalo paletę: mėlynas, juodas-mėlynas, tamsiai žalias, raudonas, juodas, violetinis, turkio spalvos. Kokia spalva aktuali Jums? O galbūt norėsite įsigyti kelias?
· Mūsų pasiūloje esantis plunksnakočiams skirtas rašalas yra aukštos kokybės.

Rašalas internetu

Reikalingas plunksnakočio pildymui skirtas rašalas buteliukuose? Norite įsigyti vieną ar kur kas daugiau vienetų patrauklia kaina, bet vis nerandate laisvo laiko kelionei į parduotuves? Tuomet užsukote būtent ten, kur reikia, nes mūsų el. parduotuvėje internetu pirksite sparčiai ir patogiai, o užsakymas Jus pasieks sklandžiai ir operatyviai.

Kur įsigyti kokybiško rašalo parkeriams?

Svarstote, kur pirkti rašalą parkeriams ar kitas mokyklines prekes gera kaina? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Užtikriname puikų pasirinkimą, tobulą kainos ir kokybės santykį, galimybę mokėti pigiau, dėmesingą ir profesionalų aptarnavimą. Pas mus išsirinksite ne tik geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį rašalą, bet ir kitas priemones mokyklai, darželiams, biurui ir kt.