Segtuvai 

Prekių kiekis: 200

Segtuvai yra vienos svarbiausių kanceliarijos prekių kone kiekviename biure. Tai praktiška ir labai patogi priemonė rūšiuoti ir laikyti šūsnis dokumentų, taip pat patogu visus juos rūšiuoti pagal tam tikrą kriterijų, pavyzdžiui, metus, paskirtį ir kt. Jei Jus domina kokybiški segtuvai (ar kitos kanceliarinės prekės) patrauklia kaina, rinkitės „Dolovijos“ asortimente – plati segtuvų spalvų, dydžių, dizaino sprendimų įvairovė suteiks progą visiems išsirinkti tai, kas puikiai atitiks poreikius.

Kas svarbu renkantis segtuvus?


Segtuvų pasirinkimas maloniai nustebins. Rinkdamiesi tinkamiausią Jums įvertinkite, ar reikalingas horizontalus, ar vertikalus segtuvas. Taip pat svarbu, kokio dydžio (populiariausi yra a4 formato), storio (segtuvas 70 mm, 75 mm, 80 mm ar kt.). Šie aspektai padės susiaurinti pasirinkimų lauką. Kitas dalykas, kurį reikia įvertinti, yra susegimo mechanizmas. Dar susidursite su labai plačia spalvų gama, todėl nuspręskite, kurioms teikiate prioritetą, ir galimos alternatyvos dar labiau sumažės.

Segtuvai skiriasi pagal tai, kam jie skirti, todėl atsižvelkite į tai, koks reikalingas Jums: segtuvas dokumentams, segtuvas sąsiuviniams, segtuvas rankdarbiams, segtuvas aplankas, o gal Jus domina prezentaciniai, reklaminiai segtuvai, popieriniai, archyvavimo ar kt.?

Papildomo patogumo suteikia apvali skylutė segtuvo nugarėlėje – iš lentynos segtuvą ištrauksite kur kas patogiau. Taip pat naudinga ir skaidri kišenėlė, leisianti patogiai archyvuoti, klasifikuoti, laikyti dokumentus. Segtuvas su įmautėmis užtikrins, kad visi dokumentai bus laikomi saugiai, jų nepaveiks išorės veiksniai.

Segtuvai mūsų asortimente

· Segtuvai dokumentams su žiedinio tipo susegimu arba su svertiniu mechanizmu. Abu variantai patogūs, tad reikia nuspręsti, kam prioritetą teikiate Jūs. Segtuvai su spaustuku papildomai prilaikys dokumentus.
· Kokios spalvos segtuvas lapams, dokumentams ar kitiems popieriams Jums reikalingas? Turime nepaprastai plačią spalvinę gamą: nuo šviesių, pastelinių iki tamsių, sodrių atspalvių, nuo populiariausių spalvų (juoda, mėlyna, tamsiai raudona, žalia) iki kur kas rečiau pasirenkamų, bet labai stilingų (rožinės, oranžinės, melsvos, geltonos ir kt.).
· Norite patikimo, kokybiško ir populiaraus varianto? Segtuvas su svertiniu prispaudimo mechanizmu bus puikus pasirinkimas. Gaminys dengtas tvirtu ir atspariu plastiku.
· Dokumentų segtuvai gali būti su metalu kaustyta apačia – papildomas tvirtumas ir atsparumas dėvėjimuisi.

Segtuvai internetu

Jei norite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, pirkite internetu. Rinkitės iš plačios mūsų segtuvų gausos, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu. Pirkti internetu labai patogu ir greita, tai padeda efektyviai taupyti laiką – Jums nereikės nė išeiti iš biuro, palikti darbo vietos ar namų.

Kur įsigyti kokybiškų segtuvų?

Domina archyviniai, dokumentams skirti segtuvai konkurencinga kaina? Norite segtuvų ar kitų kanceliarinių prekių įsigyti pigiau? Rinkitės „Dolovijos“ pasiūlymų gausoje. Mūsų segtuvų gamyba remiasi aukštos kokybės, patvarumo principais, todėl gaminiai ilgaamžiai, patogūs naudoti, funkcionalūs ir ilgai išlieka reprezentatyvūs.