Segtuvai 

Prekių kiekis: 188

Segtuvai yra vienos svarbiausių kanceliarijos prekių kone kiekviename biure. Tai praktiška ir labai patogi priemonė rūšiuoti ir laikyti šūsnis dokumentų, taip pat patogu visus juos rūšiuoti pagal tam tikrą kriterijų, pavyzdžiui, metus, paskirtį ir kt. Jei Jus domina kokybiški segtuvai (ar kitos kanceliarinės prekės) patrauklia kaina, rinkitės „Dolovijos“ asortimente – plati segtuvų spalvų, dydžių, dizaino sprendimų įvairovė suteiks progą visiems išsirinkti tai, kas puikiai atitiks poreikius.

Įsigydami segtuvus internetu gausite ne tik gerą kainą. Savo pirkinius galėsite lengviau planuoti iš anksto bei įsigyti skirtingų spalvų ar tipų segtuvus, kad įvestumėte naują ar palaikytumėte esamą dokumentų tvarkymo, vedimo ar net archyvavimo tvarką. Kad ir kiek auga skaitmeninio dokumentų saugojimo galimybės, kai kurių dokumentų fizinių kopijų ir versijų atsisakyti kol kas (ir tikriausiai niekad) nebus progos. Be to, tokiu būdu saugomi dokumentai yra saugūs ir visada užtikrinamas pasiekiamumas, kuris nepriklauso nuo interneto ryšio, programinės įrangos naujinimo ar nenumatytų gedimų. Tęskite efektyvią dokumentų saugojimo praktiką arba įveskite naują metodą, kuris užtikrins svarbiausios informacijos pasiekiamumą ir saugumą.

Kas svarbu renkantis segtuvus?

Segtuvų pasirinkimas maloniai nustebins. Rinkdamiesi tinkamiausią Jums įvertinkite, ar reikalingas horizontalus, ar vertikalus segtuvas. Taip pat svarbu, kokio dydžio (populiariausi yra a4 formato), storio (segtuvas 70 mm, 75 mm, 80 mm ar kt.). Šie aspektai padės susiaurinti pasirinkimų lauką. Kitas dalykas, kurį reikia įvertinti, yra susegimo mechanizmas. Dar susidursite su labai plačia spalvų gama, todėl nuspręskite, kurioms teikiate prioritetą, ir galimos alternatyvos dar labiau sumažės.
Segtuvai skiriasi pagal tai, kam jie skirti, todėl atsižvelkite į tai, koks reikalingas Jums: segtuvas dokumentams, segtuvas sąsiuviniams, segtuvas rankdarbiams, segtuvas aplankas, o gal Jus domina prezentaciniai, reklaminiai segtuvai, popieriniai, archyvavimo ar kt.?

Papildomo patogumo suteikia apvali skylutė segtuvo nugarėlėje – iš lentynos segtuvą ištrauksite kur kas patogiau. Taip pat naudinga ir skaidri kišenėlė, leisianti patogiai archyvuoti, klasifikuoti, laikyti dokumentus. Segtuvas su įmautėmis užtikrins, kad visi dokumentai bus laikomi saugiai, jų nepaveiks išorės veiksniai.

Daug kas, jeigu tik įmanoma, visada perka tos pačios rūšies ir tos pačios spalvos segtuvus, jeigu išlieka poreikis kaupti ir archyvuoti bei saugoti tos pačios rūšies dokumentus. Šis sprendimas yra labai naudingas dideliems poreikiams patenkinti, kadangi galima lengviau archyvuoti ir grupuoti senus dokumentus ar rasti norimą informaciją, kai jos tik prisireikia.
Negalima ignoruoti ir kainos bei kaštų. Nors skirtumas perkant vieną segtuvą tesieks ~1-2€, tačiau didelėms įmonėms, kur reikalingo kaupimo ir archyvavimo poreikiai yra didžiuliai ir perkamos dešimtys ar net šimtai segtuvų vienu metu, kainos skirtumas sudaro reikšmingą faktorių. Atsižvelkite į kainą, kad ir kokį segtuvų kiekį perkate.

Segtuvai mūsų asortimente

· Segtuvai dokumentams su žiedinio tipo susegimu arba su svertiniu mechanizmu. Abu variantai patogūs, tad reikia nuspręsti, kam prioritetą teikiate Jūs. Segtuvai su spaustuku papildomai prilaikys dokumentus.
· Kokios spalvos segtuvas lapams, dokumentams ar kitiems popieriams Jums reikalingas? Turime nepaprastai plačią spalvinę gamą: nuo šviesių, pastelinių iki tamsių, sodrių atspalvių, nuo populiariausių spalvų (juoda, mėlyna, tamsiai raudona, žalia) iki kur kas rečiau pasirenkamų, bet labai stilingų (rožinės, oranžinės, melsvos, geltonos ir kt.).
· Norite patikimo, kokybiško ir populiaraus varianto? Segtuvas su svertiniu prispaudimo mechanizmu bus puikus pasirinkimas. Gaminys dengtas tvirtu ir atspariu plastiku.
· Dokumentų segtuvai gali būti su metalu kaustyta apačia – papildomas tvirtumas ir atsparumas dėvėjimuisi.

Segtuvai internetu

Jei norite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, pirkite internetu. Rinkitės iš plačios mūsų segtuvų gausos, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu. Pirkti internetu labai patogu ir greita, tai padeda efektyviai taupyti laiką – Jums nereikės nė išeiti iš biuro, palikti darbo vietos ar namų.

Prekes patogiai įsidėkite į krepšelį. Kadangi skirtingų spalvų, dydžių ir tipų variantų yra tikrai daug, kiekvienam pirkėjui gali kilti noras ir poreikis palyginti, kadangi visada naudinga riktis optimaliausią variantą. Čia padėti gali „Dolovija“ elektroninėje parduotuvėje esantys prekių filtrai ir rikiavimo įrankis. Ieškantiems segtuvų internetu filtrai padės susiaurinti paiešką ir matyti tik vieno arba labiausiai imponuojančių ir patinkančių gamintojų produkciją.
Na, o rikiavimo įrankis leidžia greičiau rasti būtent tokius segtuvus internetu, kokių ir ieškojote, kadangi su juo galima prekes rikiuoti pagal numatytą tvarką, kainą arba net gi pavadinimą. Taip greičiau rasite vienų kolekcijų, dydžių ar tipų segtuvus bei juos galėsite pridėti į krepšelį.

Pasirinkdami prekę galite spausti mygtuką „Žiūrėti“, kad greitai, nepalikdami katalogo puslapio, pamatytumėte svarbiausią informaciją apie segtuvą. Organizuojant didelius kiekius popierinių dokumentų yra labai svarbu žinoti – kokį susegimo mechanizmą turi segtuvas, kokius priedus ar papildomas funkcijas gauna perkantis, koks žiedų skersmuo, nugarėlės plotis, kiek vienetų yra dėžėje ir taip toliau. Vieno mygtuko paspaudimu patikusias prekes lengvai pridėsite į krepšelį. Patogu pasirinkti ir reikalingą kiekį bei rasti geriausius pasiūlymus. Užtikrinsime aukščiausią kokybę ir patrauklią kainą!

Kur įsigyti kokybiškų segtuvų?

Domina archyviniai, dokumentams skirti segtuvai konkurencinga kaina? Norite segtuvų ar kitų kanceliarinių prekių įsigyti pigiau? Rinkitės „Dolovijos“ pasiūlymų gausoje. Mūsų segtuvų gamyba remiasi aukštos kokybės, patvarumo principais, todėl gaminiai ilgaamžiai, patogūs naudoti, funkcionalūs ir ilgai išlieka reprezentatyvūs.

Prekiaujame tiek didmeniniu būdu, tiek mažmena, tad gerą pasiūlymą ir patrauklias kainas ras visi klientai. Jeigu kyla klausimų, norite gauti pasiūlymą arba konsultaciją bei patarimą, galite susisiekti su „Dolovija“ kolektyvu nurodytais kontaktais – telefonu arba elektroniniu paštu. Esant poreikiui galite atvykti ir į fizinę mūsų parduotuvę, kuri yra įsikūrusi Vilniuje, adresu T.Ševčenkos g. 16. Parduotuvė dirba I-V, nuo 9.00 iki 18.00 valandos.