Magnetukai 

Prekių kiekis: 4

Jei turite magnetinę lentą, Jums reikalingi ir dailūs, puikiai prie lentos paviršiaus prikimbantys magnetukai. Jie paklausūs biuruose, mokyklose, viešosiose ir kitose institucijose, dažniausiai perkami seminarams, konferencijoms, pamokoms, paskaitoms ir kt. Jei turite magnetinę lentą, pasirūpinkite ir magnetukais. O galbūt reikia ir lentos? Viską rasite „Dolovijos“ asortimente.

Magnetukai mūsų asortimente

· Spalvoti, dailūs magnetukai lentai: raudoni, žali, geltoni, mėlyni.
· Magnetukai mūsų asortimente yra apvalios formos – tokie rutuliukai lengvai tvirtinami ir patogiai nuimami, nėra kampų, kurie keltų riziką susižeisti, tad šie magnetukai tinka naudoti visiems: ir suaugusiems, ir vaikams (pavyzdžiui, pamokose, būreliuose).
· Parduodami magnetukai lentai skiriasi diametru – turime 10, 15, 20, 25, 30 mm ir kt. Pasirinkite, kokie geriau tinka Jums. Jei prie magnetinės lentos tvirtinsite didelio formato lapus, tikslinga rinktis didesnio diametro magnetukus, o mažesniems, lengviems lapams puikiai tiks mažesnio diametro magnetukai.
· Pakuotėse yra skirtingas magnetukų skaičius: 10, 8, 6, 40, 48 vnt. ar kt.
· Mūsų parduodami magnetukai turi lygų arba šiek tiek išgaubtą paviršių – tiek vieni, tiek kiti atrodo estetiškai ir puikiai atlieka savo funkciją.
· Mūsų asortimente esantys magnetukai skiriasi ir savo kaina. Pigiausių kainos nesiekia nė euro už vienetą, brangesni kainuoja 2–3 eurus. Kainą lemia magnetukų dydis – skersmuo bei storis.

Magnetukai internetu

Reikalingi magnetukai magnetinei lentai? Norite įsigyti gera kaina ir skubiai? Tuomet taupykite savo laiką ir pirkite internetu. Išsirinkite mūsų el. parduotuvėje poreikius atitinkančius magnetukus, apmokėkite Jus patogiu būdu, o mes pasirūpinsime, kad pirkiniu jau netrukus galėtumėte sėkmingai naudotis.

Kur įsigyti gražių magnetukų?

Domina magnetukai konkurencinga kaina? Svarstote, kur pirkti spalvotus, dailius ir kokybiškus? Tuomet užsukite į Vilniuje, Ševčenkos gatvėje, įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę. Apžiūrėsite asortimentą ir nuspręsite, kokie magnetukai tinkamiausi Jums. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį, malonų, dėmesingą aptarnavimą, sklandų pirkimo procesą. Jei nežinote, kokius magnetukus rinktis, patarsime ir padėsime apsispręsti. O jei Vilnius – ne Jūsų miestas, tai nebus problema, nes tą patį asortimentą rasite mūsų el. parduotuvėje.

Be magnetukų, mūsų asortimente rasite ir kokybiškų magnetinių lentų, popieriaus ir labai daug kitų kanceliarinių reikmenų.