Įmautės 

Prekių kiekis: 35

Įmautės neabejotinai yra viena paklausiausių prekių kanceliarijos priemonių gausoje. Įmautė naudojamos biuruose, mokyklose, darželiuose ir kitose viešosiose įstaigose, jos labai praverčia namuose ir visur, kur reikia tvarkingai laikyti įvairius dokumentus, korteles ir kt. Matyti, jog įmaučių panaudojimo spektras yra labai platus – jos tinka dokumentams, nuotraukoms, popieriaus lapams ir kt., yra ir laminavimo įmautės. Jei savo kanceliarijos priemonių arsenalą norite papildyti kokybiškomis įmautėmis, siūlome rinktis „Dolovijos“ asortimente ir mėgautis ne tik puikia kokybe, bet ir patrauklia kaina.

Įmautės mūsų asortimente

· Mūsų asortimente įmautės yra matinės ir skaidrios. Tiek vienų, tiek kitų kokybė puiki, todėl rinkitės tas, kurios Jums atrodo dailesnės. Skaidrios yra visiškai peršviečiamos, todėl pro jas matyti visa informacija, surašyta ar kitaip pavaizduota lape, kuris įdėtas į įmautę. Tokioje įmautėje puikiai atrodo diplomai, grafinė informacija ir pan. Matinės skirtos apsaugoti informaciją nuo susidėvėjimo, jos neatspindi šviesos. Vienas iš esminių matinių įmaučių privalumų – ant jų nelieka pirštų atspaudų, ko negalėtume pasakyti apie skaidres įmautes, todėl matinės atrodo estetiškiau, jei dažnai naudojamos.
· Turime įmaučių su spalvotu krašteliu: raudonu, žaliu, violetiniu, geltonu ir kt. Jei norite spalvų, tuomet šios įmautės Jums puikiai tiks.
· Europerforaciją turinčios tiks įvairiems segtuvams.
· Pakuotėse yra po 25, 50, 60, 100, 200 vnt. ar kt. įmaučių.
· Įmautės storis – 40 , 50, 75, 100, 120 mic ar kt. Jei reikia plonų įmaučių, tai 40, 50 mic bus geras pasirinkimas, bet jei norite solidžiai atrodančių, tvirtų ir ilgaamžių įmaučių, rinkitės ne mažiau kaip 75 mic storio įmautes.
· Mūsų asortimente rasite Jums tinkamų prekių ir tada, jei reikalingos praplatintos įmautės.
· Mūsų pasiūloje esančios plastikinės įmautės pagamintos iš ekologiškai švaraus plastiko.

Įmautės internetu

Reikalinga įmautė kortelei, o gal kokybiškos lapų įmautės įvairiems dokumentams, diplomams ar kt., bet neturite laiko vykti į parduotuves? Tuomet galimybė pirkti internetu bus tikras išsigelbėjimas. Patogu, paprasta ir greita – pirkdami internetu efektyviai taupysite savo laiką ir operatyviai gausite savo užsakymą nurodytu adresu: į namus, švietimo įstaigą, biurą ar bet kur kitur. Rinkitės įmautes mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite patogiu Jums būdu ir viskas – beliks laukti, kol pristatysime užsakymą

Kur įsigyti kokybiškų įmaučių?

Svarstote, kur įsigyti gerų įmaučių dokumentams ir kitos paskirties lapams konkurencinga kaina? Siūlome užsukti į Vilniuje įsikūrusią „Dolovijos“ kanceliarijos prekių parduotuvę. Turime platų spektrą įmaučių ir kitų kanceliarijos priemonių, taip pat siūlome pagalbą renkantis reikiamas prekes. Įmaučių kaina svyruoja ir priklauso nuo pakuotėje esančio kiekio, įmaučių storio ir kitų apsektų. Pirkite pigiau, kai prekėms taikoma šauni akcija!


Negalintys atvykti kviečiami patogiai pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje.