Tušas, rašalas, kapsulės 

Prekių kiekis: 41

Mūsų asortimente rinkitės iš didelės rašymui skirto rašalo, tušo braižybai bei kapsulių įvairovės. Rasite platų pasirinkimą pagal spalvas, talpas ir kitus kriterijus. Užtikriname aukštą kokybę ir labai patogų pirkimo procesą kiekvienam iš Jūsų! Mūsų gaminių galite įsigyti internetu arba atvykti į parduotuvę Vilniuje.

Tušas, rašalas ir kapsulės mūsų asortimente

· Tušas. Braižybai, rapitografams skirtas tušas yra kokybiškas, patvarus ir labai patogiai naudojamas. Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti raudoną, juodą, rudą, mėlyną, žalią, baltą, geltoną, rožinį ar kitos spalvos. Tušai buteliukuose parduodami po 20 g ar 70 ml.
· Rašalas. Mūsų pasiūloje rinkitės skirtingų talpų rašalo buteliukus: 30, 50, 59 ml. Mažesni buteliukai bus geras pasirinkimas, jei rašalą naudosite ne taip ir dažnai. Bet jei rašalas reikalingas nuolat, tuomet didesnis buteliukas bus geresnis variantas. Siūlome mėlyną, juodą, raudoną, tamsiai žalią, violetinį ir kitų spalvų.
· Kapsulės. Kapsules galite įsigyti skaidriame maišelyje, indelyje ar dėžutėje. Pradinukams kur kas patogiau yra indelis – mažesnė tikimybė išbarstyti kapsules. Pakuotės skiriasi ir kapsulių skaičiumi – rinkitės 5, 6, 50, 100 vienetų ar kt. Kapsulės reikalingos mokiniams, tad patogu turėti pakuotę su nedideliu skaičiumi kapsulių, kurias mokinys visada galėtų turėti penale ir jos neužimtų daug vietos. Mūsų kapsulės tinka rašikliams, plunksnakočiams. Galite rinktis žalias, raudonas, mėlynas, juodas, turkio ar kitos spalvos.
· Mūsų asortimente esantys tušai, rašalas ir kapsulės yra kokybiški, jais patogu naudotis ir suaugusiems, ir vaikams: tiek namuose, tiek mokykloje, būreliuose ar kituose užsiėmimuose, kur reikia braižyti, rašyti.

Tušas, rašalas, kapsulės internetu – greita, patogu ir gera kaina

Jei reikia tušo ar rašalo, o gal kapsulių plunksnakočiui, tačiau neturite laiko kelionėms į parduotuves, skirkite vos kelias minutes ir pirkite internetu. Įsigyti rašymui skirtų priemonių mūsų el. parduotuvėje bus labai patogu, o mes pasirūpinsime operatyviu pirkinio pristatymu.

Kur įsigyti gero tušo, rašalo bei kokybiškų kapsulių mokyklai?

Reikalingos rašymui, braižybai skirtos priemonės: rašalas, tušas ar kapsulės? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Patarsime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausias priemones. Mūsų pasiūloje yra ir kitos mokyklinės prekės – viską rasite vienoje vietoje.