Nauji spausdintuvai 

Yra viena prekė

Šiandien biuro darbą sunkiai įsivaizduojame be spausdintuvo. Jie naudojami ir namuose, mokyklose, darželiuose, viešosiose institucijose ir kt. Skirtingos prietaisų rūšys leidžia juos pritaikyti taip, kad gautume aukščiausio lygio spausdinimą, priklausomai nuo savo poreikių. Jums reikalingas naujas spausdintuvas? Puiku, nes mes turime, ką pasiūlyti!

Spausdintuvų tipai

Visus rinkoje esančius spausdintuvus galima suklasifikuoti pagal tipą į tris dideles grupes:

· rašaliniai spausdintuvai;
· lazeriniai spausdintuvai;
· daugiafunkciai spausdintuvai.

Rašaliniai spausdintuvai šioje rinkoje jau senbuviai, bet vis dar neprarandantys populiarumo ir jų funkcijų vertinimo. Šio tipo prietaisai bus nepamainomi, kai prioritetas – itin aukštos kokybės vaizdinės medžiagos spausdinimas. Jie tobulai patenkins lūkesčius, jei reikia spausdinti nuotraukas, spalvotas diagramas ar kitos paskirties paveikslus. Palyginti su lazeriniais spausdintuvais, tai rašaliniai geba kus kas geriau perteikti spalvų paletę.

Esminiai rašalinių spausdintuvų privalumai: nepriekaištinga spausdinimo kokybė (ypač vaizdinės informacijos), tinka įvairiam spausdinimui.

Lazeriniai spausdintuvai nepamainomi, kai reikia spausdinti tekstinio pobūdžio informaciją: dokumentus, straipsnius, pažymas, diplomus ir kt. Tad jei didžiausias poreikis spausdinti būtent tokią informaciją, tuomet vienareikšmiškai reikalingas lazerinis spausdintuvas. Maloniai nustebins ir spausdinimo sparta bei kasetės eksploatavimas – jos užteks labai ilgam laikui net daug spausdinant.

Galime išskirti šiuos lazerinio spausdintuvo privalumus: spartus spausdinimas, tylus darbas, kur kas mažesnės eksploatacinės išlaidos, patraukli spausdintuvų kaina, puiki spausdinimo kokybė.

Daugiafunkciniai spausdintuvai, kaip sako jų pavadinimas, išsiskiria funkcijų skaičiumi. Įsigiję tokį prietaisą turėsite ne tik kokybišką spausdintuvą, bet ir skenerį, kopijavimo aparatą, neretai ir faksą. Šio tipo spausdintuvai savo ruožtu dar skirstomi į dvi grupes: rašalinius ir lazerinius. Tad renkantis daugiafunkcį aparatą vėlgi tikslinga įvertinti, kokio pobūdžio informaciją – tekstinę ar vaizdinę – daugiausia spausdinsite.

Kaip išsirinkti spausdintuvą?

Išsirinkti spausdintuvą tikrai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Taip yra todėl, kad pasiūla rinkoje didžiulė. Tad pirmiausia siekdami sumažinti alternatyvų lauką įvardykite, kokio tipo spausdintuvas Jums reikalingas: rašalinis, lazerinis, ar daugiafunkcis.

Pasirinkę tipą apsvarstykite kokybės ir spausdinimo greičio kriterijus – jie yra vieni reikšmingiausių. Kokybę atspindi tai, kaip aiškiai ir detaliai atvaizduojamas vaizdas, todėl kokybė tiesiogiai susijusi su spausdinimo raiškos kriterijumi. Jei spausdinsite nespalvotus dokumentus, tuomet aukštai spausdinimo kokybei didelės reikšmės galite neteikti. Bet jei spausdinsite spalvotą vaizdinę informaciją, tuomet prioritetą teikite spausdintuvams, išgaunantiems kuo aukštesnę raišką. Raiška žymima raidėmis „dpi“ – kuo raiška didesnė, tuo spaudinys bus ryškesnis ir aiškesnis.

Jei ieškote spausdintuvo biurui, kur spausdinami gana dideli kiekiai dokumentų, tai lazerinis spausdintuvas šiuo atveju bus taiklesnis pasirinkimas. Taip pat tiks ir daugiafunkcis. Spausdinimo greitis žymimas raidėmis „ppm“, t. y. puslapiai per minutę.

Dar vienas aspektas, kurį reikia apsvarstyti – kokio formato spausdinimas Jums aktualus: A4, o galbūt ir A3? Identifikuokite savo poreikius.

Namams ar biurui?

Namuose spausdinama mažiau, palyginti su biuro spausdinimo apimtimis, kai tuo pačiu spausdintuvu neretai naudojasi keli darbuotojai. Tad renkantis spausdintuvą biurui labai svarbu vertinti jau minėtus aspektus – greitį ir raišką. Priklausomai nuo poreikio, t. y. kaip dažnai, kiek lapų bus spausdinama, išsirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį prietaisą. Biurams populiariausi pasirinkimai yra spalvoti arba paprasti lazeriniai spausdintuvai, o rašaliniai perkami rečiau dėl lėtesnio spausdinimo greičio.

Rinkdamiesi spausdintuvą namams galite rinktis mažiau spartų prietaisą, kuris bus patrauklesnis ir savo kaina. Jei namuose spausdinsite dokumentus, rašto darbus ar pan., rinkitės lazerinį, o jei didžiąją dalį spaudinių sudarys šeimos foto, tuomet rašalinis spausdintuvas bus geresnis variantas. Nuotraukoms geras sprendimas būtų ir specialūs nuotraukų spausdintuvai.

Tiesa, biurams naudinga įsigyti daugiafunkcį prietaisą.

Kas dar svarbu, jei norite papildomų galimybių ir patogumo?

Biurui verta įsigyti spausdintuvą, galintį spausdinti ant abiejų lapo pusių – tai leis optimaliai naudoti popierių.

Atkreipkite dėmesį į lapų dėtuvę. Nors neretas šį aspektą ignoruoja, bet tinkamas dėmesys tokiai, regis, nereikšmingai detalei gali turėti didelės įtakos patogumui eksploatacijos metu. Tad įvertinkite, kiek lapų telpa dėtuvėje. Jei spausdintuvas renkamas biurui, prietaisu naudosis daug darbuotojų ir bus spausdinama daug ir dažnai, tikslinga prioritetą teikti spausdintuvui, kurio lapų dėtuvėje telpa didesnis skaičius popieriaus lapų – reikės kur kas rečiau papildyti talpą.

Jei nuspręsite įsigyti rašalinį spausdintuvą, pasidomėkite, kiek kainuos jo kasetės. Kartais pasitaiko, kad kasečių kaina kone lygi spausdintuvo kainai.

Spausdintuvai mūsų asortimente

· Turime visų trijų tipų spausdintuvus: rašalinius, lazerinius, daugiafunkcius (su skeneriu, kopijavimo funkcija ir kt.).
· Didelė gamintojų įvairovė: HEWLETT-PACKARD (daugeliui žinomas kaip HP), SAMSUNG, CANON, OKI, LEXMARK, BROTHER, KONICA-MINOLTA, XEROX, KYOCERA, EPSON ir kt.
· Juodai balti ir spalvoti spausdintuvai.
· Turime platų pasirinkimą pagal įvairius kriterijus: skirtingų raiškų, skirtingo spausdinimo greičio, taip pat spausdintuvai skiriasi lapų dėtuvių talpa ir kt.
· Aparatai skiriasi ir savo matmenimis: nuo mini, kompaktiškų namams ar nedideliems verslo kabinetams iki didelių gabaritų aparatų biurams.
· Platus pasirinkimas pagal funkcionalumą: nuo atliekančių esminę savo funkciją iki siūlančių nepaprastai platų funkcijų spektrą. Visi mūsų asortimente esantys spausdintuvai yra aukštos kokybė, dovanojantys geriausią spausdinimo patirtį bei aukštą kokybę. Prietaisai patvarūs, ilgaamžiai, lengvai ir patogiai naudojami.

Kiek kainuoja spausdintuvai?

Spausdintuvų kainos varijuoja itin plačiame diapazone. Kaina priklauso nuo jau minėtų parametrų: spausdintuvo funkcijų skaičiaus, prietaiso tipo, spausdinimo raiškos bei greičio ir kt. Visgi spausdintuvas jau nėra prabangos prekė – šiandien kone kiekvienas gali įsigyti jį baziniams spausdinimo poreikiams, o biuruose puikuojasi galingi, didžiuliai ir itin kokybiškai bei sparčiai spausdinantys aparatai.

Mūsų asortimente spausdintuvų kainos startuoja nuo kelių dešimčių eurų, o galingiausi, maksimalią kokybę, spartą ir funkcionalumą garantuojantys prietaisai kainuoja net daugiau kaip dvi dešimtis tūkstančių eurų. Visgi absoliuti dauguma asortimento patenka į kainų diapazoną iki tūkstančio eurų.

Spausdintuvai internetu

Jei norite pirkti naują spausdintuvą namams ar biurui, pasinaudokite pirkimo internetu galimybe – tai labai patogu, paprasta ir greita. Pirkimas internetu leidžia taupyti brangų Jūsų laiką, kurį sugaištumėte, jei spausdintuvo važiuotumėte rinktis į fizines pardavimo vietas. Rinkitės „Dolovijos“ el. parduotuvės asortimente, apmokėkite Jums patogiu būdu ir nesirūpinkite pirkinio pristatymu – užtikriname, kad Jūsų namus ar biurą pirkinys pasieks sklandžiai ir operatyviai.

Kur įsigyti kokybišką spausdintuvą?

Jei domina funkcionalūs, kokybiški ir puikiai spausdinantys spausdintuvai konkurencinga kaina, tuomet verta rinktis „Dolovijos“ asortimente. Užsukite į mūsų parduotuvę Vilniuje, Ševčenkos gatvėje ir mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią aparatą. Profesionalūs darbuotojai visuomet pasirengę padėti, atsakyti į pirkėjų klausimus, suteikti naudingos informacijos, patarti ir padėti apsispręsti.

Be spausdintuvų, mūsų asortimente rasite ir platų spektrą pačių įvairiausių priemonių mokyklai, biurui ar kt. pigiau.