Užspaudžiami maišėliai 

Prekių kiekis: 25

Kas yra ZIP maišeliai? Tai – užspaudžiami maišeliai, naudojami biuruose, gamyklose, mokyklose, pramonės sektoriuje, namuose ir visur, kur reikia patikimos vietos smulkiems daiktams laikyti. Tokio tipo maišeliai bus puikus pasirinkimas sandėliuojant, laikant, rūšiuojant ir klasifikuojant smulkius daiktus, pavyzdžiui, smeigtukus, sąvaržėles, trintukus ar kitas kanceliarines prekes, taip pat varžtus ir varžtelius, sagas bei daug kitų daiktų. Viena labiausiai vertinamų ZIP maišelių savybių yra ta, jog jie patikimai apsaugo juose supakuotus daiktus nuo drėgmės, nešvarumų ir kvapų iš išorės. Jei ir Jūs domitės, kur pirkti kokybiškus ZIP maišelius konkurencinga kaina, siūlome pasižvalgyti po mūsų siūlomų maišelių įvairovę.

ZIP maišeliai mūsų asortimente

· Mūsų polietileno užspaudžiami maišeliai yra pagaminti iš skaidrios ir labai tvirtos plėvelės. Užsegimas – daugkartinio naudojimo uždarymo / atidarymo juostelė, suteikianti nepriekaištingą apsaugą maišelio viduje laikomiems daiktams.
· Mūsų asortimente yra savo matmenimis besiskiriantys ZIP maišeliai: 40x60, 80x120, 80x180, 100x200, 60x80, 70x100, 100x150 mm ir kt. Platus maišelių dydžių spektras leis kiekvienam išsirinkti konkrečiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.
· Taip pat maišeliai skiriasi dar vienu kriterijumi – storiu. Turime 40 ir 50 mic storio Zip Lock maišelius.
· Patvarumas ir užsegimo kokybė lemia, jog šiuos gaminius sėkmingai naudosite daug kartų, tad Ziplock plastikiniai maišeliai – ilgalaikė investicija.
· Mūsų gaminiai skiriasi kaina, kurią suponuoja maišelio matmenys ir storis. Plonesni maišeliai kainuoja kiek pigiau nei storesni.

Užspaudžiami maišeliai internetu

Jei reikia daugiau ar mažiau vienetų Zip Lock maišelių, siūlome taupyti savo laiką ir pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje www.kanceliarinesprekes.lt. Pirkti internetu labai patogu, nes nesate priklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko, todėl pirkimo proceso veiksmus galite atlikti būdami namuose, darbe, kavinėje ar net atostogaudami kitoje šalyje. Užsegami  maišeliai internetu – paprasta ir greita.

Kur įsigyti kokybiškų ZIP maišelių?

Svarstote, kur pirkti kokybiškus, patvarius plastikinius maišelius su Ziplock užsegimu? Ieškote šių prekių gera kaina? Tuomet pats laikas apsilankyti „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Garantuojame dėmesingą aptarnavimą, puikų asortimentą ir pagalbą renkantis tinkamiausius gaminius.