Bloknotai,kontorinės knygos, sąsiuviniai 

Prekių kiekis: 254

Bloknotai

Jei Jums reikalingas stilingas bloknotas, solidi kontorinė knyga ar kokybiškas sąsiuvinis, rinkitės „Dolovijos“ pasiūlymų gausoje!

Bloknotai mūsų asortimente

Šioje prekių kategorijoje turime net kelis šimtus gaminių, todėl siekdami patogumo Jums gausų asortimentą suskirstėme į kelias grupes:

· Sąsiuviniai. Tai prekės, kurios reikalingos mokyklai, darbui biure, darželiams, kitoms ugdymo įstaigoms ir pan. Turime itin platų sąsiuvinių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog net išrankiausi klientai atras daug patinkančių prekių. Pasirinkimo variantai: tipas (sąsiuviniai linijomis ir langeliais), formatas (A4, A5 formatų), lapų skaičius (ploni ir stori: 48, 52, 96 lapai ir kt.), lapų storis (60, 70, 80 g ar kt.), viršelio dizainas (pastelinės ir ryškios spalvos, vienspalviai bei spalvoti ir kt.).
· Kontorinės knygos. Stilingų, kokybiškų, dailių kontorinių knygų turime kelias dešimtis. Pasirinkimo variantai: tipas (telefonų knygelės, darbo knygos, knygutės užrašams ir kitos kontorinės knygos), formatas (A4, A5 ar kt.), lapų skaičius (80, 96, 100 lapų ir kt.), viršelio dizainas (pastelinės ir ryškios spalvos, vienspalvės bei spalvotos, margintos raštais, piešiniais ir kt.). Kontorinės knygos gali būti linijomis ar langeliais.
· Bloknotai. Jums siūlome stilingus, kokybiškus bloknotus. Pasirinkimo variantai: tipas (langeliais ar linijomis), formatas (A4, A5, A7 ar kt.), lapų skaičius (50, 70, 100 ir kt.), viršelio dizainas (vienspalviai, spalvoti, ryškūs, imituojantys banknotus ir kt.). Bloknotai gali būti su spirale – labai patogu užsirašyti, jei reikia, lapą galima išplėšti.
· Užrašų knygutės. Sau tinkamą knygutę ras visi: tiek mėgstantys klasiką, subtilumą, solidumą, tiek ir tie, kurie nevengia spalvų, prioritetą teikia išraiškingoms, ryškioms ir stilingoms kanceliarinėms priemonėms.
· Knygos su spirale. Jei reikia kokybiškos, estetiškos knygos su spirale, mūsų asortimente tikrai išsirinksite sau tinkamiausią. Pasirinkimo variantai: tipas (linijomis ir langeliais), formatas (A4, A5, B5), lapų skaičius (30, 100, 110 lapų ir kt.), viršelio dizainas (vienspalvės, spalvotos, su piešiniais, vintažinio stiliaus kt.).
· Sąsiuviniai su spirale. Pasirinkimo variantai: tipas (linijomis ir langeliais), formatas (A4, A5 ar kt.), lapų skaičius (60, 80 lapų ir kt.), viršelio dizainas (geltoni, mėlyni, oranžiniai ir kt.). Rinkitės paprastu minkštu arba minkštu laminuotu viršeliu.

Ką rinktis?

Jūsų pasirinkimas priklauso nuo kelių aspektų. Pirmiausia, kam bus skirti bloknotai, sąsiuviniai ar kontorinės knygos. Vaikams labiau patiks spalvingi, piešinėliais puošti gaminiai. Jei bloknoto ieškote dovanai, verslo dovanai, puikus pasirinkimas bus vintažinio, retro stiliaus bloknotas, užrašų knygutė.

Jei svarbu, kad užrašų lapelius galima būtų lengvai išplėšti, prioritetą teikite bloknotams, knygoms, sąsiuviniams su spirale.

Kur laikysite bloknotą? Jei jį dažnai nešitės su savimi, jis turi tilpti į nedidelę rankinę ar turite nedaug vietos darbo stalčiuje, rinkitės mažesnio formato, kompaktišką knygą, sąsiuvinį, o jei vieta neriboja, puikiai tiks ir didesnis.

Identifikuokite savo poreikius ir pasirinkti mūsų plačiame asortimente nebus sunku.

Bloknotai, sąsiuviniai ir kontorinės knygos internetu

Mūsų el. parduotuvėje bloknotus, užrašines, kontorines knygas įsigysite sparčiai ir labai patogiai. Rinkitės pasiūlymų gausoje, o mes pasirūpinsime, kad internetu įsigytas pirkinys Jus pasiektų operatyviai ir sklandžiai.

Kur įsigyti kokybiškų bloknotų, kontorinių knygų ir sąsiuvinių?

Ieškote, kur gera kaina pirkti kontorines knygas, sąsiuvinius ar bloknotus? Užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje – apžiūrėsite prekes realiai ir pasirinksite tai, kas labiausiai tiks Jums. Čia vaikiški, solidūs, ofisui, darbui skirti bloknotai, kontorinės knygos parduodami labai patrauklia kaina.

Jei nežinote, kokie bloknotai, sąsiuviniai, užrašinės labiau tiks Jums ar verslo dovanai, mūsų komandos specialistai pasirengę patarti ir padėti priimti sprendimą.