Drožtukai 

Prekių kiekis: 12

Drožtukai yra vienos smulkiausių raštinių priemonių, bet labai plačiai naudojamos darželiuose, mokyklose, kitose ugdymo įstaigose, biuruose ir kt., taip pat jie reikalingi menininkams. Jei naudojatės paprastu ar spalvotais pieštukais, tai be drožtuko neišsiversite. Drožtukų kaina rinkoje gana įvairi, nes ją suponuoja priemonės funkcionalumas, medžiagos. Kartais pasitaiko, kad pieštukų nepavyksta nudrožti gerai – tai suponuoja drožtuko kokybė. Jei Jums reikalingi puikūs drožtukai, siūlome rinktis „Dolovijos“ pasiūlymų gausoje.

Drožtukai mūsų asortimente

· Turime iš skirtingų medžiagų pagamintus drožtukus – populiariausi yra metaliniai ir plastikiniai.
· Spalvoti drožtukai labai patinka vaikams: darželinukams, pradinukams, vyresnių klasių mokiniams. Spalviniu požiūriu mūsų drožtukų asortimentas neįtikėtinai platus: mėlyni, žali, geltoni, rožiniai, oranžiniai, raudoni, balti, kelių spalvų derinius apjungiantys ir kt. Vaikiški drožtukai pagaminti taip, kad juos būtų patogu laikyti net patiems mažiausiems naudotojams.
· Drožtukai gali būti su dėžute šiukšlėms arba be jos. Su dėžute itin patogūs, nes nereikia kaskart, kai reikia nudrožti pieštukus, eiti prie šiukšliadėžės. Dėžutė leidžia taupyti savo laiką ir išvengti netvarkos darbo vietoje. Šios dėžutės gali būti skirtingų dydžių, tad neabejojame, jog mūsų asortimente išsirinksite Jums tinkamiausią. Jei reikia dažnai ir daug pieštukų drožti, prioritetą teikite turintiems didesnę drožlėms skirtą dėžutę.
· Viengubi ir dvigubi drožtukai. Dvigubas paprastai skirtas skirtingų skersmenų pieštukams drožti, tai labai patogu, nes nereikia dviejų atskirų priemonių.
· Turime ir elektrinių drožtukų, užtikrinančių maksimalų komfortą ir pieštukų drožimo kokybę.
· Taip pat Jums siūlome prie stalo tvirtinamus stalinius mechaninius drožtukus.

Drožtukai internetu

Nepavyksta gerai nudrožti pieštukų? Drožiant priemonė stringa, nulaužia pieštuką? Tuomet verta pasirūpinti kokybišku pieštukų drožtuku, kokį išsirinksite mūsų el. parduotuvėje. Pirkti internetu labai patogu ir naudinga laiko taupymo požiūriu. Pasirūpinkite drožtukais sau, kolegoms, mokiniams, visam kolektyvui. Kai taikoma akcija, puikią priemonę įsigysite dar pigiau.

Kur įsigyti kokybiškų drožtukų?

Jei aktualūs aukštos kokybės drožtukai ar jų rinkinys gera kaina, laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje, kurią rasite Vilniuje. Čia – labai platus drožtukų ir kitų kanceliarinių priemonių pasirinkimas, patrauklios kainos, profesionalus ir dėmesingas aptarnavimas. Neabejojame, jog išsirinksite Jūsų poreikius atitinkančias prekes. Jei gyvenate ne Vilniuje ir neturite galimybės atvykti, apsilankykite mūsų el. parduotuvėje ir pirkite sparčiai bei labai patogiai.