Verslo dovanos 

Prekių kiekis: 58

Kam gi nepatinka gauti dovanų? Net ir smulkios, ypač gautos netikėtai, pakelia nuotaiką, padeda palaikyti draugiškus, šiltus santykius, suteikia šaunią progą parodyti dėmesį. Šiandien populiari tradicija dovanoti verslo dovanas. Nors neretai jos siejamos su dovanomis verslo partneriams, bet jų potencialių gavėjų spektras kur kas platesnis – originalios, praktiškos verslo dovanos įteikiamos ir kolegoms, vadovams, darbuotojams ir kt. Tokia dovana prisideda prie draugiškų santykių palaikymo, teigiamo įvaizdžio formavimo.
Labai paklausios kalėdinės verslo dovanos, taip pat dažnai dovanojamos įmonių gimtadienių ar kitų reikšmingų švenčių proga.
Norite savo klientus, kolegas ar partnerius nustebinti puikiomis dovanomis? Pasižvalgykite po mūsų asortimentą – turime labai platų pasirinkimą. Padėsime Jums kurti šiltus tarpusavio ryšius ir reprezentuoti save bei įmonę!

Kokią verslo dovaną rinktis?

Pirmiausia svarstydami, kokias verslo dovanas rinktis, laikykitės principo, kad dovana turi būti ir reprezentatyvi, ir drauge praktiška. Šiuo atveju labai tinka biuro reikmenys. Dažniausiai tai būna rašikliai. Nors kai kas gali sakyti, kad sprendimas banalus, bet pagalvokite – parkeris visuomet naudojamas, jis, tikėtina, tikrai nebus padėtas stalčiaus gilumoje ir pamirštas. O jei dovana naudojama, tai visada primena dovanotoją – o tai ir yra vienas iš siekių įteikiant verslo dovanas.
Alternatyva tušinukui – prabangus plunksnakotis, kuris solidumu ir rafinuotumu lenkia tušinuką. Tokia verslo dovana puikiai tiks svarbiems verslo partneriams, bosui.
Renkantis verslo dovaną reikšmingas aspektas yra kokybė, nes įteikdami tokią dovaną Jūs reprezentuojate ir save, ir savo verslą.
Renkate dovaną partneriams užsienyje? Idealiai tiks lietuviškos dovanos, t. y. su lietuviška simbolika.

Verslo dovanos mūsų asortimente

· Verslo klasės dovanos, kurias rasite mūsų pasiūloje, yra aukštos kokybės, ilgaamžės ir reprezentatyvios.
· Turime labai platų verslo dovanoms skirtų tušinukų ir plunksnakočių pasirinkimą.
· Didelė tušinukų spalvų įvairovė suteiks progą atrasti tai, kad Jūsų nuomone labiausiai tiks dovanos gavėjui vyrui ar moteriai. Mėlyni, žali, balti, juodi, sidabriniai, raudoni, violetiniai ir kt.
· Tušinukai su sukamuoju mechanizmu arba spaustuku.
· Visi verslo dovanoms skirti tušinukai ir plunksnakočiai garantuoja patogų rašymą.
· Rašiklių gamybai naudotos tik aukštos kokybės medžiagos, savo gerąsias savybes perduodančios ir galutiniam produktui.
· Yra galimybė ant tušinukų ar plunksnakočių graviruoti užrašus, logotipus, taip suteikiant verslo dovanai unikalumo ir leidžiant dovanos gavėjui Jus identifikuoti.
· Turime rašiklių su stilingomis, elegantiškomis dėžutėmis.
· Prabangios, unikalios verslo dovanos – tušinukai, kurių gamybai naudojamos išskirtinės kokybės medžiagos, o apdirbimo tikslumas skaičiuojamas šimtosiomis milimetro dalimis.
· Itin prabangi dovana – plunksnakotis, turintis plunksną iš aukso ir dekoruotą rankų darbu.
· Verslo dovanų kaina patenka į labai platų kainų diapazoną: nuo kelių eurų iki beveik dviejų tūkstančių.

Dovanos verslui internetu

Reikalingos prabangios, originalios, praktiškos, kokybiškos verslo dovanos? Taupykite brangų savo laiką – pirkti internetu patogu ir greita. Mūsų el. parduotuvėje išsirinkti labai lengva, apmokėti patogu, o pristatymas – mūsų rūpestis. Užsakymą pristatysime operatyviai ir sklandžiai.

Kur įsigyti reprezentatyvių verslo dovanų?

Domina nebrangios, kokybiškos verslo dovanos Kalėdoms, įmonės gimtadieniams? Renkate verslo klasės dovanas kolegoms, vadovui, partneriams, klientams ar kt.? Užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje ir išsirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias dovanas. Atsakysime į klausimus, patarsime ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. O jei Jūsų miestas ne Vilnius, ne bėda – pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje.