Trintukai 

Prekių kiekis: 21

Trintukai yra kanceliarinės priemonės, kurių paskirtis – ištrinti pieštuku parašytus įrašus, nupieštus piešinius ir pan. Bent vienas trintukas yra bet kurios klasės mokinio penale, šias priemones naudoja darželinukai, jos reikalingos ir darbui biure. Neabejotinai tai yra vienos paklausiausių ir nedaug kainuojančių, bet būtinų kanceliarinių priemonių. Jums reikalingi nepriekaištingai trinantys trintukai, o galbūt atsirado poreikis jais aprūpinti visą kolektyvą? Tuomet rinkitės mūsų asortimente gaminius, pasižyminčius puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Trintukai mūsų asortimente

· Trintukų įvairovė pasiūloje labai didelė – prekės skiriasi dydžiu, medžiagomis, iš kurių pagamintos, spalvomis, dizainu, kaina.
· Labai mėgiami minkšti trintukai, kuriais patogu naudotis vaikams, bet jų privalumus vertina ir suaugusieji. Minkštas trintukas pieštuko žymes trina labai puikiai, braukiant per popierių jo nedrasko, kas itin pasiteisina, jei pieštuku parašyti įrašai trinami nuo plono popieriaus lapo, taip pat jei trintuką naudoja vaikai, kurie linkę šias priemones gerokai spausti.
· Paprasti balti ar kitų klasikinių spalvų vienspalviai ir ryškūs spalvoti trintukai. Nors spalva kokybės nelemia, bet vizualinis vaizdas visgi dažnam yra svarbus. Biurams populiariausi klasikiniai trintukai, o mokiniai labai mėgsta spalvingus, žaismingus trintukus, išsiskiriančius ne tik spalvomis, bet ir unikaliomis formomis bei kitais dizaino sprendimais. Tokius trintukus dažnai perka ir darželiai bei kitos ugdymo įstaigos.
· Šios trynimo priemonės gali būti su laikikliu arba be jo.
· Labai patogūs išstumiami trintukai.
· Turime trintukų, trinančių ne tik pieštuką, bet ir rašalą. Taip pat tokių, kurie trina anglies, spalvotų pieštukų, kreidelių įrašus arba juos pašviesina.
· Mūsų asortimente esantys trintukai yra pagaminti iš plastiko, termoplastinio kaučiuko, natūralaus kaučiuko ir kt.

Trintukai internetu

Reikalingi geros kokybės vaikiški, originalūs ar klasikiniai trintukai? Norite pirkti operatyviai, bet neišeidami iš namų, biuro ar kitos darbo vietos? Pasinaudokite galimybe pirkti internetu – mūsų el. parduotuvėje tai padaryti labai paprasta.

Kur įsigyti gerų trintukų?

Svarstote, kur įsigyti gerų trintukų patrauklia kaina? Jei reikalingas didelis kiekis, tikrai verta ieškoti, kur parduodama pigiau. Užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje ir liksite maloniai nustebinti. Jūsų laukia didelis asortimentas, geros kainos ir dėmesingas aptarnavimas.