Lipnios ir signalinės juostelės 

Prekių kiekis: 31

Lipnios juostelės naudojamos mokyklose ir kitose ugdymo įstaigose, biuruose, gamyklose, namuose ir kitur. Tai puiki priemonė, kai reikia kažką priklijuoti – tai gali būti užrašų lapelis, priminimas, popieriaus lapas, įplyšęs knygos puslapis, lipnia juosta patikimai užklijuosite siuntą, o daili juostelė pravers pakuojant dovanas. Su lipnia juostele galite klijuoti ant įvairių paviršių – popieriaus, kartono, stiklo, metalo, medžio, tinka sienoms, skelbimų lentoms ir t.t. Universalus panaudojimas neleidžia abejoti, kad lipnios juostelės – paklausios kanceliarinės priemonės.

Lipnios juostelės mūsų asortimente

· Šioje prekių kategorijoje: dvipusės montažinės lipnios juostos, iš abiejų pusių lipnios 3D juostos, matinės ir blizgios juostelės, lipnios juostos su laikikliais, taip pat universali popierinė ar polipropileno lipni juosta ir kt.
· Plati ar siaura? Turime skirtingų pločių lipnias juosteles – įvertinkite tai, ką juostele klijuosite, ir rinkitės Jums tinkamiausią.
· Skirtingi juostelių ilgiai: 10, 5, 3 m ir kt.
· Plati spalvų gama. Kokia lipni juosta reikalinga Jums: pilka, žalia, mėlyna, raudona, geltona ar kt.? Spalvota juostelė atrodo gražiai, tad neretai pasirenkama ir dovanoms pakuoti ar tada, kai reikia atkreipti dėmesį.
· Permatoma ar nepermatoma lipni juosta reikalinga Jums? Pasirinkimas priklauso nuo juostos panaudojimo. Pavyzdžiui, jei svarbu, kad juostelė nepaslėptų tekstinės ar kitokios informacijos, rinkitės skaidrią.
· Vienpusė ir dvipusė lipni juosta. Dviguba yra nepamainomas variantas, jei reikia tarpusavyje suklijuoti du popieriaus lapus ar kitas medžiagas. Dvipusė lipni juostelė turi nemenką sąrašą privalumų – jos nebūtina kirpti, nes lengvai nuplėšite ranka, puikiai limpa prie paviršiaus, pasižymi atsparumu susitraukimui.
· Mūsų asortimente yra lipnios juostelės su laikikliu arba be jo. Laikiklis suteikia papildomo patogumo, dailiai nupjauna juostelę. Šios priemonės labai patogios pakuojant siuntas, dovanas.
· Jei Jums reikalinga atspari vandeniui ir / ar cheminėms medžiagoms pakavimo juosta, taip pat turėsime, ką pasiūlyti.

Lipnios juostelės internetu

Tvirta, kokybiška lipni juosta internetu – patogu ir greita. Pirkti mūsų el. parduotuvėje www.kanceliarinesprekes.lt bus labai paprasta – rinkitės iš plataus asortimento, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu.

Kur įsigyti gerų lipnių juostelių?

Jei svarstote, kur pirkti didesnį ar mažesnį kiekį lipnių pakavimo juostelių gera kaina, tuomet Jums būtinai reikia apsilankyti „Dolovijos“ parduotuvėje, kurią rasite Vilniuje.