Dokumentų naikikliai, giljotinos 

Prekių kiekis: 7

Dokumentų naikikliai biuruose visuomet buvo gana populiarūs, nes šie prietaisai padeda efektyviai sunaikinti slaptus dokumentus, kas itin aktualu ten, kur saugoma konfidenciali informacija. Dokumentų naikikliai padeda išvengti rizikos, kad informacija gali tapti prieinama tiems, kam neturėtų. Taip pat dažnai jie praverčia ir naikinant dokumentus su klaidomis, nebereikalingus popierius ir kitą informaciją, kuri neteko galios, vertės ar tapo nebesvarbi. Dokumentų naikikliai praverčia ir įmonės likvidavimo, pertvarkymo, reorganizacijos metu. Susmulkintą popierių daug lengviau sandėliuoti ir utilizuoti, jį perduodant atliekų tvarkytojams ar naudojant kitiems tikslams. Dokumentų naikiklis pravers ne tik jaunai įmonei ar augančiam verslui, tačiau ir bet kokio dydžio bendrovei, jos padaliniui, filialui ar konfidencialumu bei organizuotu dokumentų valdymu suinteresuotai komandai.

Dokumentų naikiklis: kokį rinktis?

Rinkdamiesi dokumentų naikiklį pirmiausia nuspręskite, ar norite, kad dokumentus smulkintų juostelėmis ar gabalėliais. Šis atsakymas padės susiaurinti paieškos lauką. Smulkinantys juostelėmis kainuoja kiek pigiau, jie tinka dokumentams, kuriuose pateikta nedidelio slaptumo informacija. Naikikliai, smulkinantys gabaliukais, nepalieka galimybės turinio atkurti.
Kokio našumo dokumentų naikiklis Jums reikalinga? Našumas skaičiuojamas per minutę sunaikinamais popieriaus lapais. Tinkamas našumas paprastai pasirenkamas atsižvelgiant į tai, kokie dokumentų kiekiai sunaikinami biure.
Taip pat svarstydami, kokio dokumentų naikiklio reikia Jums, įvertinkite konteinerio talpą, triukšmo lygį, kiek vienu metu gali būti naikinama dokumentų. Daugiau galimybių ir patogumo suteiks papildomos aparato funkcijos. Patogu, jei giljotina popieriui pjaustyti yra ergonomiška, turi neslystančias kojeles – tokias rasite mūsų pasiūloje.

Perkant svarbu atsižvelgti ne tik į tai, kad įrenginys būtų našus, smulkintų reikiamu būdu ir pasižymėtų ergonomiškumu. Be galo svarbi ir kaina, ypač, jeigu perkamas ne vienas, o keli ar net dešimtys skirtingų naikiklių. Net ir kelių procentų kainų skirtumas gali būti reikšmingas bet kuriam verslui, todėl bus naudinga pasinaudoti prekių filtrais ar rikiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte optimalų variantą už patrauklią kainą.

Jeigu itin svarbu dokumentų konfidencialumo išsaugojimas, rinkitės tokį aparatą, kuris dokumentus pjausto į itin plonas juosteles ar gabalėlius. Esant labai dideliam poreikiui, specialistai dokumentus gali atkurti, jeigu jie sunaikinti prasta įranga arba pjaustant storomis juostelėmis. Dėl šios priežasties būtinai atkreipkite dėmesį į įrenginio specifikaciją ir techninį aprašymą prieš pirkdami.

Dokumentų naikikliai mūsų asortimente

Mūsų asortimente šios kategorijos prekės suskirstytos į kelias grupes: trimeriai, giljotinos popieriui, dokumentų naikinimo aparatai, tepalai dokumentų naikikliams.

Mūsų dokumentų naikikliai yra patvarūs, puikiai atlieka savo funkciją, turi saugumą užtikrinančią jutiklių sistemą, užtikrina puikų dokumentų sunaikinimą. Sumažinta popieriaus užstrigimo rizika garantuoja sklandesnį darbą.
Asortimente esančios giljotinos popieriui skiriasi vienu metu pjaustomų lapų skaičiumi, pjūvio ilgiu. SafeCut apsauga garantuoja giljotinos popieriaus pjaustymui saugumą ir patogų naudojimą.

„Dolovija“ prekių katalogas yra tikrai gausiai užpildytas, tad, jeigu jus sudomino kuris nors konkretus modelis ar modeliai, galėsite detaliau susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis ir kitomis savybėmis, tiesiog paspaudę kairįjį pelės mygtuką ant prekės nuotraukos ar pavadinimo. Mygtukas „Žiūrėti“ leidžia dar greičiau ir paprasčiau pamatyti informaciją apie sudominusią prekę net neišėjus iš dabartinio puslapio. Ten galėsite matyti ne tik kainą ir aukštos raiškos dokumentų naikiklio nuotraukas, bet ir visus techninius faktus, skaičius ir kitas detales, kurios gali būti aktualios perkantiems.

Dokumentų naikikliai internetu

Skubiai reikalinga giljotina popieriui ar kokybiškas dokumentų naikiklis? Jums nereikės gaišti laiko ir važiuoti į specializuotas parduotuves, nes galite pirkti virtualioje erdvėje. Dokumentų naikikliai internetu mūsų el. parduotuvėje – spartus ir patogus pirkimo procesas, sklandus pirkinio pristatymas. Pasinaudokite galimybe efektyviai taupyti savo laiką.
Prekių asortimentą nuolat atnaujiname ir papildome. Dokumentų naikikliams internetu neretai taikomos ir akcijos, tad mūsų klientai dažnai gali tikėtis rasti dar geresnes kainas nei įprastai. Pasirinkus patikusius ir labiausiai poreikius patenkinti galinčius naikiklius, juos pridėkite į krepšelį ir galėsite pereiti prie užsakymo bei apmokėjimo. Suvedus visą reikiamą informaciją galėsite greitai atsiskaityti ir mes jau pasirūpinsime pristatymu.

Kur įsigyti kokybišką dokumentų naikiklį?

Jei darbui biure reikia giljotinos ar domina kokybiški ir našūs dokumentų naikikliai gera kaina, atvykite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje. Patarsime ir padėsime išsirinkti mūsų pasiūloje tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius. Jei gyvenate ar dirbate ne Vilniuje, o bet kuriame kitame Lietuvos mieste, ne bėda – pirkite internetu ir jau netrukus galėsite naudotis naujuoju pirkiniu.
Bet kuriuo metu su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu arba darbo valandomis skambindami nurodytais telefono numeriais. „Dolovija“ fizinė parduotuvė yra įsikūrusi Vilniuje, adresu T.Ševčenkos g. 16. Čia atvykti galite I-V, nuo 9.00 iki 18.00 valandos bei gauti profesionalius patarimus.