Dokumentų naikikliai, giljotinos 

Prekių kiekis: 22

Dokumentų naikikliai biuruose visuomet buvo gana populiarūs, nes šie prietaisai padeda efektyviai sunaikinti slaptus dokumentus, kas itin aktualu ten, kur saugoma konfidenciali informacija. Dokumentų naikikliai padeda išvengti rizikos, kad informacija gali tapti prieinama tiems, kam neturėtų.

Dokumentų naikiklis: kokį rinktis?

Rinkdamiesi dokumentų naikiklį pirmiausia nuspręskite, ar norite, kad dokumentus smulkintų juostelėmis ar gabalėliais. Šis atsakymas padės susiaurinti paieškos lauką. Smulkinantys juostelėmis kainuoja kiek pigiau, jie tinka dokumentams, kuriuose pateikta nedidelio slaptumo informacija. Naikikliai, smulkinantys gabaliukais, nepalieka galimybės turinio atkurti.
Kokio našumo dokumentų naikiklis Jums reikalinga? Našumas skaičiuojamas per minutę sunaikinamais popieriaus lapais. Tinkamas našumas paprastai pasirenkamas atsižvelgiant į tai, kokie dokumentų kiekiai sunaikinami biure.


Taip pat svarstydami, kokio dokumentų naikiklio reikia Jums, įvertinkite konteinerio talpą, triukšmo lygį, kiek vienu metu gali būti naikinama dokumentų. Daugiau galimybių ir patogumo suteiks papildomos aparato funkcijos. Patogu, jei giljotina popieriui pjaustyti yra ergonomiška, turi neslystančias kojeles – tokias rasite mūsų pasiūloje.

Dokumentų naikikliai mūsų asortimente

Mūsų asortimente šios kategorijos prekės suskirstytos į kelias grupes: trimeriai, giljotinos popieriui, dokumentų naikinimo aparatai, tepalai dokumentų naikikliams.

Mūsų dokumentų naikikliai yra patvarūs, puikiai atlieka savo funkciją, turi saugumą užtikrinančią jutiklių sistemą, užtikrina puikų dokumentų sunaikinimą. Sumažinta popieriaus užstrigimo rizika garantuoja sklandesnį darbą.

Asortimente esančios giljotinos popieriui skiriasi vienu metu pjaustomų lapų skaičiumi, pjūvio ilgiu. SafeCut apsauga garantuoja giljotinos popieriaus pjaustymui saugumą ir patogų naudojimą.

Dokumentų naikikliai internetu

Skubiai reikalinga giljotina popieriui ar kokybiškas dokumentų naikiklis? Jums nereikės gaišti laiko ir važiuoti į specializuotas parduotuves, nes galite pirkti virtualioje erdvėje. Dokumentų naikikliai internetu mūsų el. parduotuvėje – spartus ir patogus pirkimo procesas, sklandus pirkinio pristatymas. Pasinaudokite galimybe efektyviai taupyti savo laiką.

Kur įsigyti kokybišką dokumentų naikiklį?

Jei darbui biure reikia giljotinos ar domina kokybiški ir našūs dokumentų naikikliai gera kaina, atvykite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje. Patarsime ir padėsime išsirinkti mūsų pasiūloje tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius. Jei gyvenate ar dirbate ne Vilniuje, o bet kuriame kitame Lietuvos mieste, ne bėda – pirkite internetu ir jau netrukus galėsite naudotis naujuoju pirkiniu.