Siūlai, špagatai, virvės 

Prekių kiekis: 5

Nors siūlai paprastai asocijuojasi su siuvimu bei kitais rankdarbiais, jų panaudojimo spektras kur kas platesnis. Žinoma, tai priklauso ir nuo siūlo. Pavyzdžiui, stori lininiai siūlai, špagatai dažnai naudojami ir dokumentams surišti bei visur, kur reikalingas tvirtumas. Mūsų asortimente taip pat galite rinktis kokybiškus ir tvirtus špagatus, virves ir siūlus rišimui. Identifikuokite savo poreikius ir atrasite norimo storio, spalvos ir paskirties siūlus.

Špagatai, siūlai ir virvės mūsų asortimente

· Pasiūloje – džiuto špagatų ir lininių špagatų ritės. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas nenuvils – visi gaminiai aukštos kokybės, tvirti, patikimi. Skirtingi storiai ir spalvos suteikia daugiau pasirinkimo galimybių.
· Siūlai, špagatai iš džiuto skiriasi ritės svoriu bei ilgiu. Turime supakuotų ryšulėliais, kurių svoris siekia 0,03 kg, o ilgis sudaro 15 metrų. Taip pat turime dideles rites, kurių svoris – 0,5 kg, o visas džiuto špagato tokioje ritėje ilgis yra net 250 m.
· Lininio špagato taip pat turime skirtingų svorių ir ilgių. Galite rinktis 0,1, 0,25 kg, 170, 560, 220 m ilgio. Lininiai siūlai gali būti rudi arba balti – pasirinkite, kuri spalva labiau tiks Jums. Rudas špagatas universalesnis, o baltas atrodo estetiškiau, reprezentatyviau. Iš lino pluošto pagamintas špagatas labai tvirtas ir dailus, puikiai tinka ten, kur bus matomas, kadangi nekenkia reprezentatyvumui.
· Mūsų špagatai, siūlai iš džiuto bei iš lino tinka dovanoms pakuoti, dokumentams surišti, virvėms pinti, dekoracijoms gaminti, ugdymo procesui, rankdarbiams, jie praverčia ir sodininkystėje bei kitose srityse.

Džiuto ir lino špagatai internetu

Prireikė dailaus lininio špagato dovanoms pakuoti? O galbūt balto, tvirto siūlo verslo dokumentams surišti? Gal skubiai reikia špagato iš džiuto sodo darbams? Šiais ir daugeliu kitų atvejų negaiškite laiko kelionei į specializuotas parduotuves – pirkite internetu. Pirkti mūsų el. parduotuvėje bus greita ir paprasta, būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, negana to, nereikės rūpintis prekių pristatymu, nes tuo pasirūpinsime mes!

Tiesa, nepraleiskite progos, kai taikome akcijas, – tai šauni galimybė mokėti mažiau ir sutaupyti, bet ne kokybės sąskaita!

Kur įsigyti tvirtų siūlų, špagatų iš lino ir džiuto?

Domina kokybiški špagatai, stori, tvirti siūlai rišimui iš lino ar džiuto? Svarstote, kur pirkti tokius gera kaina? Ilgai nedvejokite, o atvykite pas mus – „Dolovijos“ parduotuvę rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Strateginiu požiūriu esame įsikūrę labai palankioje vietoje. Čia galėsite realiai apžiūrėti visas prekes, todėl pasirinkti bus kur kas paprasčiau. Jei kyla abejonių dėl pasirinkimo, mūsų komanda padės apsispręsti, patars, atsakys į klausimus. Negalinčius atvykti kviečiame pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje, kurioje rasite tokį pat puikų asortimentą ir konkurencingas kainas.

Be špagatų, siūlų, mūsų pasiūloje yra labai platus kanceliarinių prekių asortimentas, tad vienoje vietoje rasite visa, ko gali prireikti mokyklai, būreliams, biurui.