Spaustukai, smeigtukai,adatėlės 

Prekių kiekis: 12

Spaustukai, smeigtukai ir adatėlės mūsų asortimente

· Spaustukai dokumentams. Siekdami suteikti Jums plačias pasirinkimo galimybes siūlome skirtingų dydžių metalinius nerūdijančio plieno spaustukus: 25, 70, 19, 15, 32, 41 cm ir kt. Jais susegsite popieriaus lapus – puiki priemonė klasifikuoti dokumentus, palaikyti tvarką. Metalinis spaustukas yra patvarus, ilgaamžis ir atsparus. Tokie yra patvaresni nei plastikiniai. Siūlome juodus spaustukus – juodas yra universalus, solidus.
· Smeigtukai kamštinei lentai. Vienspalviai ir spalvoti smeigtukai kamštinei lentai – kurie tinkamesni Jums? Turime paprastų metalinių nikelio ar aukso spalvos smeigtukų, su galvute apvalios formos. Metaliniai smeigtukai kamštinei lentai dėžutėse supakuoti po 100 arba 50 vnt. O įvairių spalvų smeigtukai atrodo labai žaismingai, atkreipia dėmesį. Jų pakuotėje yra 100 vnt.
· Adatėlės. Pastarosios skiriasi ilgiais – Jums siūlome 28, 15 arba 11 mm ilgio adatėles. Turime paprastų metalinių, kurios dėžutėse supakuotos po 50 g, arba su galvute įvairių spalvų (tokių dėžutėse – po 100 vnt.). Spalvotos galvutės esti skirtingų dydžių, todėl pasirinkite, ar Jums tinkamesnės didesnės, ar mažesnės.


Spaustukai, smeigtukai ir adatėlės internetu

Skubiai reikalingi kanceliariniai spaustukai popieriui, plastikiniai ar metaliniai kamštinės lentos smeigtukai, o gal metalinės adatėlės? Patogiai ir operatyviai šias kanceliarines prekes galite pirkti internetu – mūsų el. parduotuvėje rinktis priemones labai paprasta. Taupykite savo laiką ir pasinaudokite pirkimo internetu privalumais.

Kur įsigyti gerų spaustukų, smeigtukų ir adatėlių?

Jei svarstote, kur gera kaina parduodami kokybiški spaustukai popieriui, smeigtukai kamštinei lentai ar metalinės adatėlės, tai kviečiame užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje. Čia kiekvieno iš Jūsų laukia labai platus prekių pasirinkimas, profesionalus aptarnavimas, gera pirkinių kaina ir galimybė mokėti dar pigiau, kai vykdoma viena ar kita akcija. Esate ne iš Vilniaus? Nenusiminkite – visus mūsų produktus rasite ir el. parduotuvėje.