Modelinas 

Prekių kiekis: 16

Išgirdus žodį „modelinas“ daugeliui prieš akis iškyla parduotuvių lentynose matyti spalvingi rinkiniai su modelinu vaikams. Tačiau tai ne visai tiesa, tad kas yra tas tikrasis modelinas? Tai – polimerinis molis, savo konsistencija primenantis plastiliną, tačiau skirtumas tas, kad modeliną paprastai reikia... kepti. Taip, perskaitėte teisingai. Iš modelino kažką nulipdžius lipdinį reikia kepti, kepimo proceso metu išgaruoja tam tikros medžiagos ir lipdinys pasidaro kietas. Tačiau Jums siūlome naujovę ir tokią priemonę, kuri užtikrins spartesnį ir kur kas paprastesnį kūrybos procesą, – modeliną, kurio nereikia kaitinti! Tai reiškia, kad Jums nereikės įsigyti specialios įrangos ar imtis papildomų priemonių, kad Jūsų lipdinys virstų norimu rezultatu. Lipdykite, šiek tiek palaukite ir štai – Jūsų menas baigtas! Paprastai šis polimerinis molis yra dviejų spalvų – natūralios molio spalvos arba baltas. Kad ir koks reikalingas Jums, jį rasite mūsų asortimente. Tiesa, čia Jūsų laukia ir kitos kūrybai skirtos, taip pat mokyklinės prekės.

Modelinas vaikams ir modelino rinkiniai mūsų asortimente

· Mūsų asortimente modelinas yra baltas arba molio spalvos.
· Modelinas supakuotas po kilogramą arba pusę kilogramo. Pasirinkite Jums tinkamiausią kiekį.
· Modelinas, kurio galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje, džiūsta ir kietėja ore. Tad dirbti su juo, lipdyti ir kurti bus labai smagu ir paprasta.
· Puiku tai, kad minkomas ir lipdomas modelinas nepalieka riebių dėmių, netepa rankų.
· Svarbu paminėti ir tai, kad mūsų asortimente esantis modelinas yra bekvapis, kas labai prisideda prie darbo komforto. Taip pat ši priemonė nepasižymi toksiškomis savybėmis, tad dirbti su modelinu yra saugu. Kurti gali tiek suaugusieji, tiek ir vaikai.
· Paprastai modeliną reikia kaitinti, tačiau esantis mūsų asortimente išsiskiria tuo, jog kietėja ore, be jokio kaitinimo! Per parą sukietėja maždaug 1 cm storio sluoksnis.
· Modelinui visiškai sukietėjus savo lipdinius galite dekoruoti dažais, suteikti savo jiems spalvų bei padaryti išraiškingus, išskirtinius bei žavingus. Šis procesas nepaprastai patiks vaikams.
· Italų gamintojo „Fila“ modelinas pasižymi puikia kokybe, minkštumu bei lengvu lipdymu, tvirtumu gaminiui sukietėjus ir malonia lipdymo bei kūrybos patirtimi.

Kokybiškas modelinas internetu

Reikalingas geras, bekvapis modelinas vaikams dar geresne kaina? Domina mažesni ar didesni rinkiniai? Norite lipdyti lengvai, patogiai ir išvengti kaitinimo būtinybės? Tuomet rinkitės modeliną mūsų el. parduotuvėje, o mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte pasinerti į kūrybos procesus! Pirkti internetu labai greita ir patogu, maža to, nereikia sukti galvos dėl prekių atsiėmimo, derintis prie fizinių pardavimo vietų darbo laiko. Internetu siūlome puikų kainos ir kokybės santykį kiekvienam, tad neabejojame, kad pas mus įsigysite pigiau.

Kur įsigyti gero modelino?

Ieškote, kur pirkti modeliną vaikams? Norite įsigyti modelino rinkinį patrauklia kaina? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje – mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Puiki strateginė vieta, geras asortimentas, profesionalus aptarnavimas ir pagalba renkantis – tai, ką siūlome Jums. Mūsų asortimente ir kitos mokyklinės prekės.