Pieštukinės 

Prekių kiekis: 21

Pieštukinės yra funkcionalus darbo stalo aksesuaras, mat ne tik atlieka savo esminę funkciją – priglaudžia rašiklius, pieštukus ar kitas kanceliarines smulkmenas, bet ir gali būti dailus, estetiškas darbo stalo akcentas. Biuruose, mokyklose, viešosiose ar kitos paskirties įstaigose, o taip pat ir namuose pieštukinės yra vienas populiariausių darbo stalo reikmenų, nes padeda palaikyti tvarką. Naujų pieštukinių reikia ir Jums? Rinkitės mūsų asortimente ir mėgaukitės estetikos bei kokybės tandemu!

Kokią pieštukinę rinktis?

Pieštukinės pasirinkimui įtakos turi tai, ką į ją dėsite. Jei pieštukinė reikalinga tušinukams ar kitoms rašymo priemonėms, pieštukams, flomasteriams, liniuotėms, tuomet užteks klasikinės vieno ar dviejų skyrių, puodelio formos pieštukinės.
Tačiau jei į pieštukinę norite sudėti ir drožtuką, trintuką ar kitas smulkias kanceliarines priemones, galbūt dar vieną kitą užrašų lapelių komplektą, tai prioritetą teikite daugiau įvairaus dydžio skyrių turinčioms pieštukinėms.

Pieštukinės mūsų asortimente

· Mūsų pasiūloje esančios pieštukinės skiriasi spalvine gama. Kokia domina Jus: juoda, sidabrinė, žalia, rožinė, mėlyna, violetinė ar kitos spalvos?
· Kompaktiškos ir didelės vieno, dviejų, trijų ar kito skaičiaus skyrių pieštukinės. Įvertinkite savo poreikius ir atraskite geriausią variantą.
· Metalinės ir plastikinės pieštukinės. Nepriklausomai nuo medžiagų, mūsų asortimente esantys gaminiai yra aukštos kokybės, patvarūs.
· Sidabrinės, juodos, skaidraus plastiko pieštukinės populiariausios viešosioms įstaigoms, biurams, o spalvotos dažniau pasirenkamos vaikams, darželiams, mokykloms, piešimo būreliams, vaikų gydymo įstaigoms ar kt.

Pieštukinės internetu

Jei Jums ar visam kolektyvui reikia dailių pieštukinių gera kaina, rinkitės mūsų el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia platus pasirinkimas, geros kainos, patogus apmokėjimas už prekes. Pirkti internetu greita ir patogu. O mes pasirūpinsime, kad užsakymas Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai. Pristatysime į namus, darbo vietą ar kitur, kur patogiausia Jums.

Kur įsigyti gražią pieštukinę?

Domina geros, gražios, stilingos pieštukinės darbo stalui suaugusiems ar mokyklinės, vaikiškos? Norite jų įsigyti gana pigiai? Tuomet negaiškite ir keliaukite į Vilniuje, Ševčenkos gatvėje, įsikūrusią „Dolovijos“ kanceliarinių prekių parduotuvę. Čia realiai apžiūrėsite platų asortimentą, o jei pasirinkti bus sunku, darbuotojai patars ir padės priimti geriausią pirkimo sprendimą.
Turime ką pasiūlyti visiems: ir tiems, ką domina paprastos, kuklios pieštukinės, ir tiems, kas nori prabangios pieštukinės ant savo darbo stalo.